Aktualnie czytasz:
Junak NK 650: Nocne Kulanie po Warszawie
0

Dziś poraz kolejny dość nietypowo w na Blogu Skuterowo.com. Nieco ponad 2 tygodnie temu wybraliśmy się na nocną przejażdżkę po Warszawie. Czym? Czymś czego byście się nie spodziewali w naszym serwisie. To Junak, motocykl o pojemności 650 ccm.

Letnia, ciepła noc i dwa kółka, które niejako trafiły do nas przypadkiem. A jakby tak po prostu pojechać gdzieś bez celu? Tak do nikąd? Nigdy o tym nie marzyliście? W sumie nie jest istotne czym wyruszycie tak ot przed siebie…

Przy okazji tej nostalgicznej nocy znalazła się kamera, znalazł się i głos, którym przybliżamy Wam nieco Junaka NK650, czyli najnocmiejszą z propozycji tej marki.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

PS. Zobaczcie też naszą wycieczkę Junakiem M16.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%