Junak 122 125 ccm (motocykl na kat. B): Prezentacja

Junak 122 to mały motocykl o pojemności silnika 125 ccm, prezentujący może nie nadzwyczajnie, ale nadrabiający ceną, zwinnością i łatwością w prowadzeniu podczas stawiania pierwszych kroków na motocyklu.

Ten model Junaka adresowany jest przede wszystkim do motocyklistów szukających taniego w eksploatacji, małolitrażowego, ale dynamicznego i wygodnego środka transportu, który będzie można prowadzić posiadając jedynie prawo jazdy kat. B. Wyjątkowo udany pod względem sprzedażowym motocykl łączy w sobie wszystkie zalety bardzo prostego (może aż za prostego) klasyka.

W tylną, dolną część siedzenia wgryza się profil zakończony niewielkim bagażnikiem.W tym samym kształcie geometrycznym wykonano osłony boczne ramy. Bryła niewielkiego napędu serwowanego w czarnym matowym kolorze szczelnie wypełnia komorę silnikową. Efekt zwartości potęguje atrakcyjne, dwubarwne malowanie. Nowoczesna armatura, sportowa aluminiowa kierownica, owiewka stanowiąca zabudowę lampy i aluminiowe obręcze nadają 122-ce smaczku ulicznego zawadiaki.

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Więc nie lubicie Ani? Hmm.
    *
    I nie lubicie też…. Junaków? Wszelakiej maści. Ojojoj.
    *
    Rodzinę jakąś założycie to wówczas będzie wam wszystko jedno. Grunt, aby to jechało i oby jak najdalej od… *ogniska domowego*. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button