Carry umocni Kymco na światowym rynku?

Zdecydowanie tak. Większości skutery sygnowane logo Kymco kojarzą się z dostawcami pizzy. Model ZX 50 z doczepionymi czerwonymi pudłami są widoczne na całym świecie. Teraz dzięki Agility Carry walory użytkowe będę jeszcze lepsze.

Kymco CarryKymco Agility Carry został stworzony od podstaw z myślą o profesjonalistach. Nowa propozycja powinna zainteresować firmy oferujące usługi kurierskie, czy obsługujące gastronomię.

Sylwetka i detale nowego Carry odzwierciedlają fantastyczne możliwości przewozowe. Bardzo duża przestrzeń bagażowa to efekt zastosowania profesjonalnych, obszernych bagażników, które zostały rozmieszczone zarówno z tyłu jak i w przedniej części pojazdu. Transport ładunku nie skutkuje zmniejszeniem komfortu. Jednoosobowa kanapa zapewnia wystarczająco dużo miejsca, a przestrzeń przeznaczona dla kierowcy jest niczym nieograniczona. Jazda Carry należy do przyjemnych i rozluźniających. Konstrukcja pozwala na dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb. Skuter napędza nowoczesna, ekonomiczna jednostka czterosuwowa, obniżająca do minimum koszty eksploatacji.

Znając doświadczenie Kymco oraz ich przywiązanie do jakości można z pewnością stwierdzić, że kolejna mutacja Agility będzie cieszyła się bardzo dużą trwałością i bezawaryjnością.

Czy Carry stanie się równie popularny na naszych drogach, jak bezkonkurencyjny do tej pory Kymco ZX 50?

Kymco Agility Carry 50 4T jako nowość 2011 będzie dostępny na polskim rynku w drugiej połowie marca. Cena to nieco ponad 5000 PLN.

Fot.: Skuterowo.com

Inne publikacje na ten temat:

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

  1. Zastanawiam się co się stało z Agility 125 na małych kołach? czyżby wycofali ten model ze sprzedaży?

  2. No mnie też ciekawi 125 na małych kołach, no cóż, może nikt nie kupował?A ten hmm optycznie nieciekawy ale co tam aczkolwiek jest jeden skut z takim bagażnikiem z przodu tylko nie wiem jak się zwie ;/

  3. Pewnie tak..nikt nie kupował, ale powinny być te nie sprzedane w promocyjnej cenie z roczników 2009 i 2010, a one znikły bez śladu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button