Aktualnie czytasz:
Aprilia RS 660. Już niebawem ruszają zapisy!
1

Pod koniec zeszłego roku Włosi narobili apetytu, na zupełnie nowy, lekki i świetnie wyglądający motocykl sportowy. Zamiast iść w stronę piekielnie wielkiej mocy, postawiono na niską wagę, poręczność i zwinność. Ta recepta może okazać się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza, że nadciągający model RS 660 wygląda naprawdę kozacko! Właśnie ogłoszono przybliżony termin zapisów na tego zawadiakę klasy lekkiej.

Znamy już podstawowe dane nowej RS 660. Dwa cylindry, 660 cm3 pojemności, 100 KM mocy i zaledwie 169 kg wagi. Ten sprzęt zapowiada powrót do korzeni motocykli wyścigowych, jednak nie zabraknie nowoczesności w postaci systemów elektronicznych z trybami jazdy i kontrolą trakcji na czele.

Wszystko wskazuje na to, że dwucylindrowa RS będzie wyjedzie na drogi na początku 2021 roku. Świadczy o tym start zapisów ustalony na zbliżający się październik. Każdy kto chce poznać więcej szczegółów i być informowany na bieżąco, niech zajrzy na stronę RS660.aprilia.com 

Oto kilka smaczków dla podgrzania atmosfery

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

La nuova era sta arrivando. Prenota la tua #RS660 da ottobre! 🇮🇹rs660.aprilia.com#Aprilia

Opublikowany przez Aprilia Poniedziałek, 17 sierpnia 2020

Wy też czekacie z niecierpliwością?

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • Hunter
    4 września 2020 at 13:46

    Tylko 100 km i 169 kg (na sucho).. żenująco słabe parametry.. Dodatkowo jakość Aprilii jest słaba. Konkurencja przekracza sporo 130KM przy podobnej masie własnej..