Aktualnie czytasz:
Yamaha Tenere 700 2019: Pierwsze zdjęcie szpiegowskie
0

Yamaha Tenere 700 2019: Pierwsze zdjęcie szpiegowskie

autor: Michał Mikulski24 kwietnia 2018

Yamaha Tenere 700 przed nami. Prędzej czy później przerzucę przez nią nogę, mimo że póki co sprzęt jest niepotwierdzony, a my możemy tylko spekulować na podstawie konceptu T7 i jednego zdjęcia szpiegowskiego. Zdjęcia, które pojawiło się dziś. 

To, że Tenere 700 w końcu trafi na rynek jest pewne. W sumie osobiście dziwi mnie fakt, że musieliśmy aż tak długo czekać. W świetle tego, co pokazuje konkurencja – np. BMW F 850 GS – Yamaha może delikatnie się spóźnić. Prototyp T7 znamy przecież od dwóch sezonów.

Ale… wierzę, że Japończycy wiedzą co robią. Tenere 700 może być jednym z ciekawszych modeli w klasie. Motocykl oparty o dwucylindrową jednostkę napędową z popularnej MT-07 w teorii mogłaby stać się tym, co u podstaw offroadowej turystyki – lekkim, niezniszczalnym i maksymalnie uniwersalnym sprzętem.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Co więcej, nie widzę przeszkód, żeby obok rodziny Tracer pojawiła się cała rodzina Tenere. Np. Tenere 700, Super Tenere 900, a może małe Tenere 300? Patrząc po konkurencji i rynkowych trendach miałoby to sens.

Tenere 700 poznamy najprędzej podczas jesiennych imprez wystawienniczych. W międzyczasie zdjęcia mniej lub bardziej szpiegowskie, filmy promocyjne i ogólne „bicie piany”.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Ja już nie mogę się doczekać…

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
43%
Interesujące
14%
heh...
14%
Że co?
14%
Grrrr!
0%
Smutne
14%