Aktualnie czytasz:
Yamaha Tenere 700 2019: Pierwsze zdjęcie szpiegowskie
0

Yamaha Tenere 700 2019: Pierwsze zdjęcie szpiegowskie

autor: Michał Mikulski24 kwietnia 2018

Yamaha Tenere 700 przed nami. Prędzej czy później przerzucę przez nią nogę, mimo że póki co sprzęt jest niepotwierdzony, a my możemy tylko spekulować na podstawie konceptu T7 i jednego zdjęcia szpiegowskiego. Zdjęcia, które pojawiło się dziś. 

To, że Tenere 700 w końcu trafi na rynek jest pewne. W sumie osobiście dziwi mnie fakt, że musieliśmy aż tak długo czekać. W świetle tego, co pokazuje konkurencja – np. BMW F 850 GS – Yamaha może delikatnie się spóźnić. Prototyp T7 znamy przecież od dwóch sezonów.

Ale… wierzę, że Japończycy wiedzą co robią. Tenere 700 może być jednym z ciekawszych modeli w klasie. Motocykl oparty o dwucylindrową jednostkę napędową z popularnej MT-07 w teorii mogłaby stać się tym, co u podstaw offroadowej turystyki – lekkim, niezniszczalnym i maksymalnie uniwersalnym sprzętem.

Co więcej, nie widzę przeszkód, żeby obok rodziny Tracer pojawiła się cała rodzina Tenere. Np. Tenere 700, Super Tenere 900, a może małe Tenere 300? Patrząc po konkurencji i rynkowych trendach miałoby to sens.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Tenere 700 poznamy najprędzej podczas jesiennych imprez wystawienniczych. W międzyczasie zdjęcia mniej lub bardziej szpiegowskie, filmy promocyjne i ogólne „bicie piany”.

Ja już nie mogę się doczekać…

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
43%
14%
14%