Yamaha Tenere 700 2019: Pierwsze zdjęcie szpiegowskie

Yamaha Tenere 700 przed nami. Prędzej czy później przerzucę przez nią nogę, mimo że póki co sprzęt jest niepotwierdzony, a my możemy tylko spekulować na podstawie konceptu T7 i jednego zdjęcia szpiegowskiego. Zdjęcia, które pojawiło się dziś. 

To, że Tenere 700 w końcu trafi na rynek jest pewne. W sumie osobiście dziwi mnie fakt, że musieliśmy aż tak długo czekać. W świetle tego, co pokazuje konkurencja – np. BMW F 850 GS – Yamaha może delikatnie się spóźnić. Prototyp T7 znamy przecież od dwóch sezonów.

Ale… wierzę, że Japończycy wiedzą co robią. Tenere 700 może być jednym z ciekawszych modeli w klasie. Motocykl oparty o dwucylindrową jednostkę napędową z popularnej MT-07 w teorii mogłaby stać się tym, co u podstaw offroadowej turystyki – lekkim, niezniszczalnym i maksymalnie uniwersalnym sprzętem.

Co więcej, nie widzę przeszkód, żeby obok rodziny Tracer pojawiła się cała rodzina Tenere. Np. Tenere 700, Super Tenere 900, a może małe Tenere 300? Patrząc po konkurencji i rynkowych trendach miałoby to sens.

Tenere 700 poznamy najprędzej podczas jesiennych imprez wystawienniczych. W międzyczasie zdjęcia mniej lub bardziej szpiegowskie, filmy promocyjne i ogólne “bicie piany”.

Ja już nie mogę się doczekać…

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button