Yamaha Aerox 2013. Niezwykła Prezentacja

Yamaha Aerox R i Yamaha Aerox Naked to dwie z najbardziej wyczekiwanych premier tego sezonu. Skuterowo.com jako pierwsze prezentuje Wam z bliska nową wersję jednego  z najpopularniejszych skuterów na świecie.

Wraz z naszą kamerą Skuterowo.com zabiera Was na szczegółowe "oględziny" poliftowego Aeroxa. Zmiany w porównaniu z poprzednią generacją są widoczne gołym okiem. Skuter  ma być wkrótce dostępny w szerokiej dystrybucji za nieco ponad 9 000 PLN.

Jak się Wam podoba nowe wcielenie Aeroxa?

[nggallery id=127]

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

  1. Yamaha to znana i ponoć solidna firma.W grudniu miałem okazję jechać (jazda próbna)Gilerą Runer jak i Yamahą Aerox z 2012 roku.Oba skutery bardzo fajne ale mają jedną wspólną w mojej ocenie wadę.Mianowicie to że są bardzo małe.Gilera Runer w zasadzie nie ma schowka pod kanapą,znaczy ma ale żaden kask tam się nie zmieści.U Yamahy nie jest lepiej z pojemnością schowka.Osobiście wybrałem Jetforca bo jest o wiele większy i kask bez problemów mieści się pod kanapą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button