Aktualnie czytasz:
Nowy Junak 903 Race staje do walki
22

Bez wątpienia przez ostatnie kilkanaście miesięcy w statystykach sprzedaży królują motorowery o wyglądzie ścigacza. Jako pierwsi dowiadujemy się, że do walki w tym segmencie startuje również zupełnie nowy Junak 903 Race. Czy się spodoba?

903 Race to odpowiedź Junaka na takie motorowery jak Zipp Pro 50, Romet RR 50 czy Leone RK 50. Jednoślad ma być jednak droższy od pozostałych – jego cena to 5999 PLN.

Przy tej propozycji motoroweru czyli model Junak 903 Race, cena jest wynikiem bardzo wysokiej jakości produktu o czym można się doskonale przekonać widząc pojazd na żywo. Bogate wyposażenie między innymi w lampy LED, cyfrowy wielofunkcyjny zestaw wskaźników, sportowy układ wydechowy i ramę wykonaną z profili jest w tym przypadku wyznacznikiem ceny. Junak 903 Race to doskonała propozycja motoroweru, którym wyróżnimy się w tłumie innych „pięćdziesiątek” – mówi w rozmowie ze Skuterowo.com Karol Kopytek, z-ca kierownika działu sprzedaży w firmie Almot.

Czy Junak faktycznie wart jest niemal sześciu tysięcy złotych będzie się można przekonać w dniu oficjalnej premiery tego modelu – na V Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie, która rusza 1. marca 2013 roku.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Junak 903 Race: Dane Techniczne:

Model903
Pojemność49 cm³
Rodzaj silnikaCzterosuwowy
Prędkość maksymalna45 km/h
Moc3,5 km
RozruchElektryczny i nożny
Hamulec przódTarczowy hydrauliczny
Hamulec tyłTarczowy hydrauliczny
Rozmiar opony przód100 / 80 – 17
Rozmiar opony tył130 / 70 – 17
Wymiar dł / szer / wys ( mm )2000 / 690 / 1120
Masa własna 120 kg
Ilość miejsc2
Dostępne koloryBiało-czerwony


Sugerowana cena detaliczna5999 pln

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
33%