Wygraj Junaka 126 i 103: Rusza wiosenny konkurs marki Junak

Kup motocykl, lub motorower Junak, zrób sobie z nim fotkę i wygraj kolejnego Junaka. Proste? Proste!

Junak - producent dobrze znanych motocykli i motorowerów zaprasza do zabawy, w której do wygrania jest fabrycznie nowy motocykl Junak 126 i motorower Junak 103.
Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na wygraną, wystarczy do końca kwietnia kupić fabrycznie nowy motorower lub motocykl Junak w wybranym punkcie dealerskim Junaka, zrobić sobie z nową maszyną nietuzinkową fotkę i przesłać ją wraz z dowodem zakupu za pomocą przygotowanego na konkursowej stronie formularza. Im bardziej nieoczywiste i trafiające w oko zdjęcie, tym większa szansa na powiększenie swojego stada rumaków.

Najciekawsze z prac zostaną nagrodzone przez producenta fabrycznie nowym Junakiem. O tym kto wygrał mamy dowiedzieć się do 12 maja 2020. Junak 126 powędruje do kreatywnego autora, który do 30 kwietnia zakupi dowolny motorower lub skutera 50 ccm, a Junak 103 do uczestnika, który w czasie trwania zabawy nabędzie motocykl.

Więcej informacji o konkursie: http://www.junak.com.pl/wygraj-junaka-126-i-103/

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

[trending]

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button