Wygraj Junaka 126 i 103: Rusza wiosenny konkurs marki Junak

Kup motocykl, lub motorower Junak, zrób sobie z nim fotkę i wygraj kolejnego Junaka. Proste? Proste!

Junak – producent dobrze znanych motocykli i motorowerów zaprasza do zabawy, w której do wygrania jest fabrycznie nowy motocykl Junak 126 i motorower Junak 103.
Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na wygraną, wystarczy do końca kwietnia kupić fabrycznie nowy motorower lub motocykl Junak w wybranym punkcie dealerskim Junaka, zrobić sobie z nową maszyną nietuzinkową fotkę i przesłać ją wraz z dowodem zakupu za pomocą przygotowanego na konkursowej stronie formularza. Im bardziej nieoczywiste i trafiające w oko zdjęcie, tym większa szansa na powiększenie swojego stada rumaków.

Najciekawsze z prac zostaną nagrodzone przez producenta fabrycznie nowym Junakiem. O tym kto wygrał mamy dowiedzieć się do 12 maja 2020. Junak 126 powędruje do kreatywnego autora, który do 30 kwietnia zakupi dowolny motorower lub skutera 50 ccm, a Junak 103 do uczestnika, który w czasie trwania zabawy nabędzie motocykl.

Więcej informacji o konkursie: http://www.junak.com.pl/wygraj-junaka-126-i-103/

[trending]

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button