Junak
Aktualnie czytasz:
Wygraj Junaka 126 i 103: Rusza wiosenny konkurs marki Junak
2

Kup motocykl, lub motorower Junak, zrób sobie z nim fotkę i wygraj kolejnego Junaka. Proste? Proste!

Junak - producent dobrze znanych motocykli i motorowerów zaprasza do zabawy, w której do wygrania jest fabrycznie nowy motocykl Junak 126 i motorower Junak 103.
Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na wygraną, wystarczy do końca kwietnia kupić fabrycznie nowy motorower lub motocykl Junak w wybranym punkcie dealerskim Junaka, zrobić sobie z nową maszyną nietuzinkową fotkę i przesłać ją wraz z dowodem zakupu za pomocą przygotowanego na konkursowej stronie formularza. Im bardziej nieoczywiste i trafiające w oko zdjęcie, tym większa szansa na powiększenie swojego stada rumaków.

Najciekawsze z prac zostaną nagrodzone przez producenta fabrycznie nowym Junakiem. O tym kto wygrał mamy dowiedzieć się do 12 maja 2020. Junak 126 powędruje do kreatywnego autora, który do 30 kwietnia zakupi dowolny motorower lub skutera 50 ccm, a Junak 103 do uczestnika, który w czasie trwania zabawy nabędzie motocykl.

Więcej informacji o konkursie: http://www.junak.com.pl/wygraj-junaka-126-i-103/

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
50%