Motocyklowy Black Week wciąż trwa. Promki nawet do 2900 zł

SKutery i motocykle Zontes oraz Junak dostępne w ciekawej promocji

W skrócie
  • W salonach Junak I Zontes trwa motocyklowa promocja Black Week
  • Akcja potrwa do 8 grudnia 2023, dlatego jeszcze zdążysz razem z Mikołajem
  • Oferta ważna do wyczerpania zapasów, więc warto zagęszczać ruchy

 Firma Almot – dystrybutor motocykli marek Junak oraz Zontes zachęca do skorzystania z promocyjnej oferty na oferowane jednoślady. Jest o czym pisać, bo rabaty sięgają nawet 2900 zł, co w przypadku motocykli klasy 125 wynosi niemalże 30%. 

W salonach dealerskich motocyklowych marek Junak i Zontes trwa w najlepsze akcja promocyjna z okazji tzw. Black Week, czyli tygodnia pełnego przednoworocznych i przedświątecznych wyprzedaży. Sprawa ma się tym ciekawiej, że w przypadku pojazdów oferowanych przez firmę Almot, promocja trwa aż do 8 grudnia, czyli nawet spóźniony Mikołaj może się na nią załapać.

Promocją objęto aż dwadzieścia różnych skuterów i motocykli o pojemnościach od 50 cm³ do 350 cm³. Jest więc spora szansa, że znajdziesz wśród przecenionych maszyn jednoślad także dla siebie. Nowoczesne i stylizowane na retro motorowery otwierają stawkę, w której królują niepodzielnie maszyny z najbardziej popularnego, co przecież nie dziwi, segmentu 125, czyli jednośladów dostępnych na samochodowe prawo jazdy. Nie zabrakło też przedstawicieli motocykli i skuterów dostępnych na prawo jazdy kategorii A2. Wśród nich neo-klasyczny Junak SC 300, Maksiskuter Zontes 310M, czy zachęcający nawet do dalszych podróży Zontes 350T o adventure`owym charakterze.

Motocykle i skutery Junak oraz Zontes w ciekawych promocjach

Przykładowo Junak M12 Vintage dostępny jest teraz w cenie 11 999 zł, czyli aż o 2 000 złotych taniej. Motocykl Junak ADV 125, który cieszy się sporą popularnością, można kupić teraz o 1500 złotych taniej, czyli za 9999 złotych, a np. model Racer 125 dostępny jest obecnie w cenie 7999 złotych, czyli o 1200 złotych taniej.

Z kolei wśród zdobywających coraz większa popularność w naszym kraju motocykli Zontes też jest w czym wybierać. Przykładowo Zontes 350T dostępny jest teraz w cenie 21 499 zł, czyli aż o 2 500 złotych taniej. Zontes 125 U, może stać się twój teraz także aż o 2500 złotych taniej, czyli za 13 499 złotych, a Zontes 125 U1 dostępny jest obecnie w cenie 14 599 złotych, czyli aż o 2900 złotych taniej. W tym wypadku rabat to niemal 30% wartości bazowej pojazdu. 

Więcej informacji oraz pełną ofertę przecenionych pojazdów każdy znajdzie na odpowiednich stronach. W przypadku Junaka będzie to www.junak.com.pl, a dla Zontesa: www.zontespolska.pl

Pamiętajcie tylko, że ilość pojazdów objętych promocją jest ograniczona i obowiązuje do wyczerpania zapasów. W niektórych przypadkach mowa jest o pojedynczych sztukach, bo promocję objęte zostały motocykle zarówno z rocznika 2023, jak i 2022. Szczegóły znajdziecie u najbliższego dealera, a ich adresy na oficjalnych polskich stronach producentów.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button