125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak RS 125: Poznaj sportowy motocykl na prawo jazdy B w 90 sekund
3

Dziś razem z Jednoślad.pl przyjrzyjcie się Junakowi RS 125. Wkrótce zobaczycie również nasz pełen test tego motocykla, dlatego nie zapomnijcie o subskrybcji naszego kanału.

Junak RS 125 jest jedną z najczęściej kupowanych propozycji tej marki. Za 7000 PLN dostajecie zwarty motocyklu typu street, postawiony na kołach 17 cali. Z bajerów znajdziecie elektroniczną deskę rozdzielczą i światła LED, które zaskakują swoją efektywnością. Są wyjątkowo jasne i nie trącą odpustowym klimatem. Na uwagę zasługuje także fajnie wyglądający układ wydechowy i silnik o mocy 10 KM z wałkiem wyrównawczym.

Układ hamulcowy działa dobrze, choć na tylnej osi zainstalowano bęben. Tarcza jest dostępna w wersji RS 125 Pro o której wkrótce nieco więcej.

Junak RS 125 to przykład uniwersalnego motocykla o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Przy tym dobrze wyglada i może pochwalić się bezawaryjną pracą. Jedna z lepszych propozycji w segmencie budżetowych motocykli.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%
 • JarekPL
  18 maja 2016 at 21:04

  Przetestujcie wersję PRO.

 • dobra bajera
  8 października 2016 at 08:15

  Od maja czekałem na ten test RS 125, nie ładnie tak obiecywać gruszki na wierzbie

 • Uppity
  25 maja 2018 at 17:40

  Z własnego doświadczenia wiem że maszyna sprawuje się dobrze do momentu awarii potem zaczyna się cyrk. Oddaj motocykl do autoryzowanego serwisu i co i nic! Motocykl drogi w naprawie ale jakiej naprawie po miesiącu!!!! w motocyklu nie da się ustawić rozrządu co skutkuje prychaniem w dolot i gaśnięcie i to było by na tyle.