Junak RS 125: Poznaj sportowy motocykl na prawo jazdy B w 90 sekund

Dziś razem z Jednoślad.pl przyjrzyjcie się Junakowi RS 125. Wkrótce zobaczycie również nasz pełen test tego motocykla, dlatego nie zapomnijcie o subskrybcji naszego kanału.

Junak RS 125 jest jedną z najczęściej kupowanych propozycji tej marki. Za 7000 PLN dostajecie zwarty motocyklu typu street, postawiony na kołach 17 cali. Z bajerów znajdziecie elektroniczną deskę rozdzielczą i światła LED, które zaskakują swoją efektywnością. Są wyjątkowo jasne i nie trącą odpustowym klimatem. Na uwagę zasługuje także fajnie wyglądający układ wydechowy i silnik o mocy 10 KM z wałkiem wyrównawczym.

Układ hamulcowy działa dobrze, choć na tylnej osi zainstalowano bęben. Tarcza jest dostępna w wersji RS 125 Pro o której wkrótce nieco więcej.

Junak RS 125 to przykład uniwersalnego motocykla o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Przy tym dobrze wyglada i może pochwalić się bezawaryjną pracą. Jedna z lepszych propozycji w segmencie budżetowych motocykli.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Z własnego doświadczenia wiem że maszyna sprawuje się dobrze do momentu awarii potem zaczyna się cyrk. Oddaj motocykl do autoryzowanego serwisu i co i nic! Motocykl drogi w naprawie ale jakiej naprawie po miesiącu!!!! w motocyklu nie da się ustawić rozrządu co skutkuje prychaniem w dolot i gaśnięcie i to było by na tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button