BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Świętuj Dzień Dziecka z własnoręcznie zrobionymi planszówkami BMW
0

A może by tak stworzyć wspólnie z dzieciakami grę i walczyć z uśmiechem o wygraną? Oto pomysły na zachęcające do rywalizacji gry od BMW.


Dzień dziecka już za chwilę. Może w tym roku zamiast wymyślnych prezentów, stwórzmy razem z dzieciakami własnoręcznie gry planszowe i spędźmy wspólnie dobry czas nie tylko podczas rozrywki jaką niewątpliwie są planszówki, ale także tworząc razem plansze, pionki i mapy. Możesz zagrać z dziećmi, ale też innymi domownikami lub znajomymi za pomocą połączenia video.

GRA: Wielki Wyścig BMW (2-4 graczy)
Cel: wygrywa ten, kto wykona trzy okrążenia i jako pierwszy przekroczy linię mety.

  1. Na początku wybierzcie kolor samochodu i ustalcie kolejność.
  2. Gdy nadejdzie Twoja kolej, najpierw rzucasz kostką, a potem poruszasz się wskazaną liczbę pól.
  3. Wyrzucenie szóstki oznacza wejście w Tryb Turbo i możliwość wykonania od razu dodatkowego rzutu.
  4. Pole z cyfrą i strzałką to "pole ryzyka" – jeśli na nie trafisz, przeskakujesz wskazaną liczbę pól do przodu lub do tyłu.
  5. Pole z zegarem oznacza przymusowy postój przez następną rundę lub dwie.
  6. Gdy gracz mija czerwoną kropkę na planszy, musi zdecydować, czy wybiera ryzykowną drogę na skróty, czy bezpieczniejszą dłuższą trasę. Swoją decyzję za każdym razem musi ogłosić innym.
  7. Wygrywa pierwsza osoba, która 3 razy okrąży planszę, więc nie zapomnijcie liczyć okrążeń!

Do wyboru jest kilka gier, a do ich stworzenia wystarczy drukarka, nożyczki kostka i trochę chęci. Gotowe wydruki do pobrania TUTAJ. To jak? Gramy?

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
67%
33%
0%