Śmiertelna kolizja skutera z latarnią

Zdarzenie miało miejsce w niewielkiej miejscowości na Pomorzu. 16 letni kierowca skutera, w towarzystwie pasażerki jadąc ze znaczną prędkością (informacji nie potwierdza póki co policja) stracił kontrolę nad swoją maszyną. Kilka minut po zdarzeniu na miejscu pechowej kolizji zjawiły się służby ratunkowe oraz policja. Mimo szybkiej interwencji lekarskiej nastolatek prowadzący jednoślad zmarł w szpitalu. Towarzyszce tej pechowej podróży na szczęście nic poważnego się nie stało. Jest w szoku. Z pewnością na długo zapamięta popisową jazdę skuterem.

Pamiętajmy: Skuter, jak każdy inny pojazd prowadzony w sposób nierozważny, przez osoby z małym doświadczeniem może być niebezpieczny. Warto również mieć na uwadze ew. pasażerów. Również za nich odpowiadamy. W taki sam sposób jak za siebie.

Fot. Policja/Policyjni.pl
REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

 1. To jest właśnie tak jak gość sobie dopiero kupił maszyne i chciał sie popisać przed dziewczyną i oto rezultat 😉
  Szybka jazda nie jest zła ale jeszcze trzeba mieć jeszcze umiejętności, doświadczenie i wyczucie do maszyny…

 2. Może to pasażerka się wierciła i kierowca przez to stracił kontrolę.
  Sv80, gdzie Ty widzisz, że gość sobie dopiero kupił skuter?

 3. Nie wiemy jak to było, więc nie ma co oceniać. Nie wiem gdzie wypadek miał miejsce, ale równie dobrze mogła mu wyskoczyć sarna, pies, kot itp. chciał ominąć- nie ogarnął- i się stało.
  Dobrze, że chociaż plecaczkowi nic się nie stało.

 4. Jedno jest pewne, dużej prędkości raczej nie osiągnął we dwie osoby na takim wielkim skuterze, chińskiej produkcji, a w dodatku 4t…
  Jeśli się nie mylę to kingway fonero.

  Chyba, ze to przypadkowa fota.

  Fakt faktem rozważnym trzeba być, jeśli ktoś nie potrafi to niech się opanuje chociaż gdy wiezie pasażera, tym bardziej pasażerkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button