Poznaj nowości Kymco, Benelli i Keeway na 2019 rok [WIDEO]

Podczas targów Warsaw Motorcycle Show 2019 polski importer Kymco, Benelli i Keeway, firma Motor-Land, zaprezentowała nowe modele tych popularnych producentów. 

Nowości Kymco 2019 

https://www.youtube.com/watch?v=PjTOnMSBPLA

Na stoisku Kymco chyba największą popularnością cieszył się maxi-skuter AK 550i, który zawsze robi dobre wrażenie. Obok posiadający unikalne rozwiązanie multimedialne, system NOODOE, model Xciting S 400i. Ale Kymco to nie tylko maxi-skutery, to także skutery o mniejszych pojemnościach, takie jak nowy Like 125i czy X-Town 125i. Nasze oko przykuł elektryczny Agility EV wyposażony w system IONEX.

Po krótce: docelowo Kymco chce posiadać infrastrukturę stacji dokujących pozwalających na szybką wymianę pakietów baterii (które przypominają duży termos, foto poniżej). To ciekawe rozwiązanie testują także inni producenci. Póki co jednak Kymco zacznie o elektrycznego Agility – z tego co się orientuję także w przystępnej cenie. 

Nowe motocykle Benelli 2019

W połowie tego roku na rynek trafi Benelli 752S, street wyposażony w rzędową dwucylindrówkę o mocy ponad 75 KM. Wizualnie to taki mariaż Ducati Monstera z MV Agustą, ale to dobra informacja. Cena nie jest jeszcze znana, śmiało jednak można zakładać, że będzie konkurencyjna. Obok 752S pojawił się popularne TRK czy nieduży cruiser 502C.

Skutery Keeway 2019 i nie tylko

https://www.youtube.com/watch?v=FbVvFSB0P2k

Nawet jeśli Keewaya kojarzycie najbardziej ze skuterami, to warto zauważyć, że Keeway posiada kilka ciekawych propozycje w segmencie motocykli 125. Wśród nich nowość na ten sezon, czyli miejski RKF 125. Dla fanów nieco bardziej klasycznego wyglądu K-Light 125i. Wśród skuterów znów elektryczna ciekawostka (to chyba już trend), czyli Keeway E-Zi. Ten niewielki elektryczny pojazd posiada silnik Boscha o mocy 800 W, rozpędza się do 45 km/h i posiada zasięg na poziomie 90 km.

Więcej informacji na temat marek Motor-Land do znalezienia TUTAJ.

[trending]

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button