Świętuj z Benelli! Motocyklowe akcesoria specjalnie dla fanów włoskiej marki

Benelli wprowadza do oferty wyczekiwaną przez fanów marki kolekcję sygnowanej odzieży oraz dedykowanych do motocykli z oferty Benelli dodatków.

Kufry, sakwy, szyby, bagażniki, czy osłony do popularnych modeli Benelli – to prezenty idealne dla Waszych ukochanych maszyn. Z kolei sobie lub bliskim warto zafundować np. coś z kolekcji ubrań sygnowanych przez włoską markę – zarówno ubiorów motocyklowych ale też ciuchów z casualowej kolekcji. Do tego kaski, torby na bagaż, breloki, chusty… a wszystkie te akcesoria z dumnym logiem włoskiego lwa. Oznaczać to może tylko jedno – producent z Pesaro rozpoczął długo wyczekiwaną dystrybucję oryginalnych akcesoriów Benelli!

Każdy, kto choć raz kupił motocykl, nowy czy też używany, wie jak ważne jest odpowiednie doposażenie go w akcesoria. Personalnie dobrane do stylu jazdy i oczekiwań jeźdźca sprawiają, że motocykl nabiera indywidualnego charakteru i staje się idealnie dopasowany do swojego właściciela. Wśród akcesoriów dostępnych na rynku najlepszą renomą cieszą się te od producenta, czyli oryginalne. Wychodząc naprzeciw swoim klientom marka Benelli postanowiła wypuścić na rynek akcesoria pozwalające doposażyć kilka modeli swoich motocykli.

Właściciele motocykli z rodziny TRK, zarówno modeli 502 oraz 502 X, jak i 251 – będą mogli znaleźć akcesoria idealnie pasujące do swoich pojazdów. Kufry aluminiowe, stelaże, a także większe szyby czołowe i inne. Do Imperiale 400 producent przygotował dedykowane sakwy – skórzane lub płócienne. Leoncino 250 będzie można wyposażyć w dopasowaną do kształtu baku torbę. Najbardziej dopieszczeni mogą jednak poczuć się właściciele Leoncino 500 oraz 500 Trail. Do tych motocykli producent przygotował kilkanaście akcesoriów – od ozdobnego korka wlewu oleju, przez stelaże pod sakwy, aż do pełnego, sportowego układu wydechowego produkcji firmy Arrow, sygnowanego logiem Benelli.

Jeśli nie masz żadnego z tych motocykli, ani nie planujesz jego zakupu, możesz skorzystać z bogatego asortymentu odzieży z logiem Benelli. Jeśli jesteś fanem marki, na pewno z chęcią założysz bluzę z kapturem, lub bez, koszulkę, czy czapkę z dumnym, włoskim lwem!

Jak powstają motocykle Benelli? [wideo]

Posiadasz któryś z kultowych motocykli Benelli z trzy- lub sześciocylindrowym silnikiem? Na pewno będziesz świetnie prezentować się podczas jazdy w kasku, skórzanej kurtce, czy komplecie sportowym lub turystycznym z logiem Benelli.

Masz wśród znajomych fana marki? Obdaruj go etui na dokumenty, chustą czy brelokiem z logiem Benelli czy wodoszczelną torbą na bagaż, a sprawisz mu ogromną radość i zyskasz jego dozgonną wdzięczność!

Odwiedź swojego najbliższego dealera Benelli i zapytaj o kolekcję oryginalnych akcesoriów marki.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button