Aktualnie czytasz:
Policja i motocykliści: Wspólne akcje promujące bezpieczeństwo w Pińczowie i Lesku

W ramach promocji bezpieczeństwa na drodze i poszerzania świadomości kierowców samochodów, dwie organizacje wspólnie z lokalną policją przeprowadziły akcje otwierające sezon motocyklowy.

W sobotę 8 kwietnia w miejscowości Pińczów (woj. świętokrzyskie) motocykliści z Klubu Motocyklowego Brave Dogs Polska Chapter Pińczów wraz z lokalną policją wręczali kierowcom samochodów naklejki „Patrz lusterka - motocykle są wszędzie” w ramach akcji promującą bezpieczeństwo motocyklistów. Dzień później moto-funkcjonariusze wzięli udział także w oficjalnym otwarciu sezonu motocyklowego w Sandomierzu, gdzie zatopiono Marzannę.

Wraz z policjantami bezpieczeństwo promowali także motocykliści z Jedlickiego Stowarzyszenia Motocyklowego Sherwood Riders - tym razem w Lesku. Podczas spotkania motocykliści przekazywali naklejki „Patrz w lusterka - motocykle są wszędzie”. 

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Promujące bezpieczeństwo inicjatywy spięte są klamrą ogólnopolskiej akcji policji pt. „Bezpieczeństwo na drodze - uwaga motocykliści”. 

Źródło: KPP w Sandomierzu, LokalnaTV, nowiny24.pl

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
83%
0%
17%

Podziel się opinią

lub