Aktualnie czytasz:
Policja i motocykliści: Wspólne akcje promujące bezpieczeństwo w Pińczowie i Lesku
0

W ramach promocji bezpieczeństwa na drodze i poszerzania świadomości kierowców samochodów, dwie organizacje wspólnie z lokalną policją przeprowadziły akcje otwierające sezon motocyklowy.

W sobotę 8 kwietnia w miejscowości Pińczów (woj. świętokrzyskie) motocykliści z Klubu Motocyklowego Brave Dogs Polska Chapter Pińczów wraz z lokalną policją wręczali kierowcom samochodów naklejki „Patrz lusterka – motocykle są wszędzie” w ramach akcji promującą bezpieczeństwo motocyklistów. Dzień później moto-funkcjonariusze wzięli udział także w oficjalnym otwarciu sezonu motocyklowego w Sandomierzu, gdzie zatopiono Marzannę.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Wraz z policjantami bezpieczeństwo promowali także motocykliści z Jedlickiego Stowarzyszenia Motocyklowego Sherwood Riders – tym razem w Lesku. Podczas spotkania motocykliści przekazywali naklejki „Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie”. 

Promujące bezpieczeństwo inicjatywy spięte są klamrą ogólnopolskiej akcji policji pt. „Bezpieczeństwo na drodze – uwaga motocykliści”. 

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Źródło: KPP w Sandomierzu, LokalnaTV, nowiny24.pl

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
83%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
17%