Aktualnie czytasz:
Policja i motocykliści: Wspólne akcje promujące bezpieczeństwo w Pińczowie i Lesku
0

W ramach promocji bezpieczeństwa na drodze i poszerzania świadomości kierowców samochodów, dwie organizacje wspólnie z lokalną policją przeprowadziły akcje otwierające sezon motocyklowy.

W sobotę 8 kwietnia w miejscowości Pińczów (woj. świętokrzyskie) motocykliści z Klubu Motocyklowego Brave Dogs Polska Chapter Pińczów wraz z lokalną policją wręczali kierowcom samochodów naklejki „Patrz lusterka – motocykle są wszędzie” w ramach akcji promującą bezpieczeństwo motocyklistów. Dzień później moto-funkcjonariusze wzięli udział także w oficjalnym otwarciu sezonu motocyklowego w Sandomierzu, gdzie zatopiono Marzannę.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Wraz z policjantami bezpieczeństwo promowali także motocykliści z Jedlickiego Stowarzyszenia Motocyklowego Sherwood Riders – tym razem w Lesku. Podczas spotkania motocykliści przekazywali naklejki „Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie”. 

Promujące bezpieczeństwo inicjatywy spięte są klamrą ogólnopolskiej akcji policji pt. „Bezpieczeństwo na drodze – uwaga motocykliści”. 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Źródło: KPP w Sandomierzu, LokalnaTV, nowiny24.pl

 

Jaka jest Twoja reakcja?
83%
0%
17%