Aktualnie czytasz:
Po Europie poszukiwał go Interpol. Wpadł w Sosnowcu, bo skopał skuter
3

Poszukiwany przez Interpol 29-latek został złapany w Sosnowcu, po tym jak zaatakował dwie osoby nożem i „skopał” skuter.

Jak podają lokalne i ogólnopolskie media, w czwartek przed Świętami w Sosnowcu zatrzymano niebezpiecznego przestępcę. 29-latek pochodzący z województwa kujawsko-pomorskiego był ścigany przez Interpol za przestępstwa popełnione na terenie Macedonii, był także ścigany listem gończym w Polsce.

Przestępca „wpadł” przypadkowo. W trakcie awantury pod sklepem spożywczym w sosnowieckiej dzielnicy Ludwik najpierw zaatakował dwie osoby – ponoć – 30. cm nożem, a potem „wyżył” się na stojącym obok skuterze.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Mężczyzna podczas zatrzymania był nadal agresywny. Został obezwładniony i osadzony w polcyjnym areszcie. Agresor, który nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, podał policjantom jako własne, dane swojego znajomego. Szybko jednak prawda wyszła na jaw. Okazało się, że zatrzymany, to 29-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego posiadający bardzo bogatą policyjną kartotekę – informował w wypowiedzi dla Dziennika Zachodniego rzecznik prasowy sosnowieckiej policji.

29-latek przebywa w areszcie i czeka na rozprawę.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Foto: Archiwum

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
75%
Interesujące
13%
heh...
0%
Że co?
13%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe ANDRE
  18 kwietnia 2017 at 07:06

  Czeka na rozprawę?Ja po godzinie wyznałbym mu,że jest skazany na śmierć przez powieszenie!I tak ze wszystkimi typami!Bez litości!

 • Vuk0
  18 kwietnia 2017 at 10:55

  Fajne zdjęcie komisariatu w Józefowie pod Warszawą, z komputerowo dorobionym tym wielkim niebieskim stojakiem.
  Artykuł jest fajnie napisany, ale to obrobione zdjęcie jest tragiczne.

 • WarAngel_alk
  25 kwietnia 2017 at 22:36

  Szczegуіy zatrzymania Piotra K. Poszukiwaі go Interpol, a on pracowaі w fast foodzie nieopodal komisariatu