Po Europie poszukiwał go Interpol. Wpadł w Sosnowcu, bo skopał skuter

Poszukiwany przez Interpol 29-latek został złapany w Sosnowcu, po tym jak zaatakował dwie osoby nożem i "skopał" skuter.

Jak podają lokalne i ogólnopolskie media, w czwartek przed Świętami w Sosnowcu zatrzymano niebezpiecznego przestępcę. 29-latek pochodzący z województwa kujawsko-pomorskiego był ścigany przez Interpol za przestępstwa popełnione na terenie Macedonii, był także ścigany listem gończym w Polsce.

Przestępca "wpadł" przypadkowo. W trakcie awantury pod sklepem spożywczym w sosnowieckiej dzielnicy Ludwik najpierw zaatakował dwie osoby - ponoć - 30. cm nożem, a potem "wyżył" się na stojącym obok skuterze.

Mężczyzna podczas zatrzymania był nadal agresywny. Został obezwładniony i osadzony w polcyjnym areszcie. Agresor, który nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, podał policjantom jako własne, dane swojego znajomego. Szybko jednak prawda wyszła na jaw. Okazało się, że zatrzymany, to 29-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego posiadający bardzo bogatą policyjną kartotekę - informował w wypowiedzi dla Dziennika Zachodniego rzecznik prasowy sosnowieckiej policji.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

29-latek przebywa w areszcie i czeka na rozprawę.

Foto: Archiwum

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Fajne zdjęcie komisariatu w Józefowie pod Warszawą, z komputerowo dorobionym tym wielkim niebieskim stojakiem.
    Artykuł jest fajnie napisany, ale to obrobione zdjęcie jest tragiczne.

  2. Szczegуіy zatrzymania Piotra K. Poszukiwaі go Interpol, a on pracowaі w fast foodzie nieopodal komisariatu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button