Po Europie poszukiwał go Interpol. Wpadł w Sosnowcu, bo skopał skuter

Poszukiwany przez Interpol 29-latek został złapany w Sosnowcu, po tym jak zaatakował dwie osoby nożem i „skopał” skuter.

Jak podają lokalne i ogólnopolskie media, w czwartek przed Świętami w Sosnowcu zatrzymano niebezpiecznego przestępcę. 29-latek pochodzący z województwa kujawsko-pomorskiego był ścigany przez Interpol za przestępstwa popełnione na terenie Macedonii, był także ścigany listem gończym w Polsce.

Przestępca „wpadł” przypadkowo. W trakcie awantury pod sklepem spożywczym w sosnowieckiej dzielnicy Ludwik najpierw zaatakował dwie osoby – ponoć – 30. cm nożem, a potem „wyżył” się na stojącym obok skuterze.

Mężczyzna podczas zatrzymania był nadal agresywny. Został obezwładniony i osadzony w polcyjnym areszcie. Agresor, który nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, podał policjantom jako własne, dane swojego znajomego. Szybko jednak prawda wyszła na jaw. Okazało się, że zatrzymany, to 29-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego posiadający bardzo bogatą policyjną kartotekę – informował w wypowiedzi dla Dziennika Zachodniego rzecznik prasowy sosnowieckiej policji.

29-latek przebywa w areszcie i czeka na rozprawę.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Foto: Archiwum

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Czeka na rozprawę?Ja po godzinie wyznałbym mu,że jest skazany na śmierć przez powieszenie!I tak ze wszystkimi typami!Bez litości!

  2. Fajne zdjęcie komisariatu w Józefowie pod Warszawą, z komputerowo dorobionym tym wielkim niebieskim stojakiem.
    Artykuł jest fajnie napisany, ale to obrobione zdjęcie jest tragiczne.

  3. Szczegуіy zatrzymania Piotra K. Poszukiwaі go Interpol, a on pracowaі w fast foodzie nieopodal komisariatu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button