Peugeot Citystar 125/250. Od lutego w Polsce

Polski dystrybutor marki Peugeot wdraża do swojego portfolio nowe pojazdy, które już wkrótce będą dostępne u krajowych dealerów. Wśród nowości na naszym rynku zagości Peugeot Citystar 125 i Peugeot Citystar 250. Cena skutera póki co nie jest jeszcze znana.

Citystar na zachodzie Europy okazał się niezłym przebojem. W Polsce też może się cieszyć sporym powodzeniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę nowe uprawnienia dla nastolatków - prawo jazdy A2, które będzie uprawniało do prowadzenia 125 ccm.

Peugeot Citystar 125/250, dane techniczne:

Pojemność skokowa 124.6/249
Cylinder 1
Suw 4
Pojemność zbiornika paliwa 9,5
Waga 155/160
Chłodzenie ciecz
Skrzynia biegów CVT

Peugeot Citystar 125/250, zdjęcia:

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

[nggallery id=124]

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button