Aktualnie czytasz:
Skuter i opony z kolcami? Zipp Vapor!
1

Za oknami znowu śnieg. To idealna okazja, żeby po raz kolejny wyciorać z garażu naszego testowego Vapora. Tym bardziej, że tym razem Zipp wyposażył go nam w kolce.

Tak, od razu pewnie zapytacie jak to zrobiliście. Tutaj nie ma filozofii. Po prostu jedna opona wsadzona w drugą, a to wszystko przyozdobione pięknymi wkrętami do metalu za 5.50 za kilogram.  Proste, skuteczne i efektowne. Nasz jeż przez te kilkanaście metrów jakie dzielą nas do najbliższego pustkowia zwracał na siebie uwagę.

Znajdujemy się zdala od dróg publicznych, zatem możemy Vaporowi dać w palnik. To odblokowana maszyna, która kręci się do ponad 10 000 obrotów. To nie zdrowe dla silnika, ale jak sie bawić to bawić, nie?

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

Śnieżna impreza naprawdę jest godna. Jazda na tych kolcach dostarcza naprawdę sporo funu. Zwłaszcza, że przy takich zaspach utrzymanie równowagi jest naprawdę trudne. Po godzinie takiej jazdy nasz kierowca był totalnie spocony, a to nie koniec.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Znaczy się koniec i nie koniec. Koniec paliwa i początek pieszej wędrówki z Zippem na smyczy. Ale ta ofiara pchająca skuter jest sama sobie winna. Wskaźnik poziomu paliwa działał dobrze i nie żartował.

Przed nami jeszcze kilka tygodni zimy. Niskim kosztem można zapewnić sobie sporo zabawy przy użyciu dowolnego skutera. Wrażenia naprawdę rewelacyjne.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
67%
Interesujące
33%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%