Junak JetMax 250 w najnowszym Świecie Motocykli

Do pierwszych, wiosennych jazd jeszcze daleko, a do oficjalnego otwarcia sezonu pewnie jeszcze dalej, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już zacząć planować wypady. Zarówno te długie, wakacyjne, jak i te krótsze – weekendowe.

Od tego numeru rozpoczynamy cykl artykułów poradniczo-krajoznawczych o naszym kraju. Kilka miesięcy temu jako dodatek do naszego magazynu zmontowaliśmy dwuczęściowy przewodnik po najciekawszych (naszym zdaniem) regionach Polski i spotkał się on z Waszą aprobatą. Postanowiliśmy więc w każdym numerze ŚM proponować weekendową trasę ze wskazaniem najciekawszych miejsc do zwiedzenia. Przy okazji bardzo proszę o Wasze opinie na temat tego cyklu, bo być może zaowocuje on w przyszłości jakąś poważniejszą, wydzieloną publikacją.

Przed sezonem warto zastanowić się nie tylko nad trasami, ale także nad ewentualną wymianą ciuchów. Ubiory motocyklowe cały czas ewoluują i z każdym sezonem stają się coraz bardziej „inteligentne”, bezpieczne, praktyczne i komfortowe. Coraz więcej membran rzeczywiście „oddycha”, a protektory zapewniają coraz wyższe bezpieczeństwo. W materiale Kasi Bąk staraliśmy się przedstawić wszystko, co w ubiorach będzie „trendy” w najbliższym sezonie.

Tym razem w dziale premier prezentujemy całą gamę nowych Husabergów, które męczył dla nas w terenie nieoceniony Bolek Hyła. Marka ta, jeszcze mało popularna na naszym rynku, od momentu gdy „zaopiekował się” nią KTM, zdobywa coraz więcej zwolenników, więc wszystkim fanom taplania się w błocie polecam ten artykuł. A na razie nasza redakcja, zamiast „taplać się w błocie”, usiłuje walczyć z lodem i śniegiem testując mrozoodporność Hyosunga i Sachsa, o czym piszemy w naszych testach długodystansowych.

SwiatMotocykli

Więcej na SwiatMotocykli.pl: zabytkowe, dane techniczne, opinie, używane, testy, sport, technika, kalendarium imprez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button