Aktualnie czytasz:
Junak JetMax 250 w najnowszym Świecie Motocykli
0

Do pierwszych, wiosennych jazd jeszcze daleko, a do oficjalnego otwarcia sezonu pewnie jeszcze dalej, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już zacząć planować wypady. Zarówno te długie, wakacyjne, jak i te krótsze – weekendowe.

Od tego numeru rozpoczynamy cykl artykułów poradniczo-krajoznawczych o naszym kraju. Kilka miesięcy temu jako dodatek do naszego magazynu zmontowaliśmy dwuczęściowy przewodnik po najciekawszych (naszym zdaniem) regionach Polski i spotkał się on z Waszą aprobatą. Postanowiliśmy więc w każdym numerze ŚM proponować weekendową trasę ze wskazaniem najciekawszych miejsc do zwiedzenia. Przy okazji bardzo proszę o Wasze opinie na temat tego cyklu, bo być może zaowocuje on w przyszłości jakąś poważniejszą, wydzieloną publikacją.

Przed sezonem warto zastanowić się nie tylko nad trasami, ale także nad ewentualną wymianą ciuchów. Ubiory motocyklowe cały czas ewoluują i z każdym sezonem stają się coraz bardziej „inteligentne”, bezpieczne, praktyczne i komfortowe. Coraz więcej membran rzeczywiście „oddycha”, a protektory zapewniają coraz wyższe bezpieczeństwo. W materiale Kasi Bąk staraliśmy się przedstawić wszystko, co w ubiorach będzie „trendy” w najbliższym sezonie.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Tym razem w dziale premier prezentujemy całą gamę nowych Husabergów, które męczył dla nas w terenie nieoceniony Bolek Hyła. Marka ta, jeszcze mało popularna na naszym rynku, od momentu gdy „zaopiekował się” nią KTM, zdobywa coraz więcej zwolenników, więc wszystkim fanom taplania się w błocie polecam ten artykuł. A na razie nasza redakcja, zamiast „taplać się w błocie”, usiłuje walczyć z lodem i śniegiem testując mrozoodporność Hyosunga i Sachsa, o czym piszemy w naszych testach długodystansowych.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%