Aktualnie czytasz:
Junak JetMax 250 w najnowszym Świecie Motocykli
0

Do pierwszych, wiosennych jazd jeszcze daleko, a do oficjalnego otwarcia sezonu pewnie jeszcze dalej, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już zacząć planować wypady. Zarówno te długie, wakacyjne, jak i te krótsze - weekendowe.

Od tego numeru rozpoczynamy cykl artykułów poradniczo-krajoznawczych o naszym kraju. Kilka miesięcy temu jako dodatek do naszego magazynu zmontowaliśmy dwuczęściowy przewodnik po najciekawszych (naszym zdaniem) regionach Polski i spotkał się on z Waszą aprobatą. Postanowiliśmy więc w każdym numerze ŚM proponować weekendową trasę ze wskazaniem najciekawszych miejsc do zwiedzenia. Przy okazji bardzo proszę o Wasze opinie na temat tego cyklu, bo być może zaowocuje on w przyszłości jakąś poważniejszą, wydzieloną publikacją.

Przed sezonem warto zastanowić się nie tylko nad trasami, ale także nad ewentualną wymianą ciuchów. Ubiory motocyklowe cały czas ewoluują i z każdym sezonem stają się coraz bardziej „inteligentne”, bezpieczne, praktyczne i komfortowe. Coraz więcej membran rzeczywiście „oddycha”, a protektory zapewniają coraz wyższe bezpieczeństwo. W materiale Kasi Bąk staraliśmy się przedstawić wszystko, co w ubiorach będzie „trendy” w najbliższym sezonie.

Tym razem w dziale premier prezentujemy całą gamę nowych Husabergów, które męczył dla nas w terenie nieoceniony Bolek Hyła. Marka ta, jeszcze mało popularna na naszym rynku, od momentu gdy „zaopiekował się” nią KTM, zdobywa coraz więcej zwolenników, więc wszystkim fanom taplania się w błocie polecam ten artykuł. A na razie nasza redakcja, zamiast „taplać się w błocie”, usiłuje walczyć z lodem i śniegiem testując mrozoodporność Hyosunga i Sachsa, o czym piszemy w naszych testach długodystansowych.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%