Jak w korku stracić zdrowie i motocykl (Crash na Suzuki GSXR 1000)

Czytaliście nasz artykuł o jeździe w korku? Kierowca Suzuki GSXR 1000 na pewno go nie czytał. Złamał wszystkie zasady bezpiecznego poruszania się miedzy samochodami i… zapłacił za to wysoką karę.

Pamiętajcie, jazda motocyklem w korku im jest szybsza, tym bardziej niebezpieczna. Nie musicie uczyć się na własnych błędach, po prostu nie szarżujcie jeżdżąc po zatłoczonych ulicach. Wystarczy, że obejrzycie ten filmik, a myślę, że ochota na odkręcanie w korkach definitywnie wam przejdzie.

Michał Brzozowski

Motocyklami jeżdżę od 2000 roku. Choć przez lata pojawiały się kolejne pasje i zainteresowania, to jednak jednoślady z silnikiem zawsze opierały się nowościom i w moim sercu do tej pory mają pierwszeństwo. Obecnie reprezentuję barwy Szybkiej Turystyki (CBR1100XX) na zmianę z Supermoto i Enduro (DRZ450E SM).

6 opinii

  1. Zacznijmy od tego że to nie był motocyklista, a kierowca motocykla który miał nie równo pod sufitem. Kto normalny tak jeździ w mieście a już tym bardziej przy takim natężeniu ruchu ? I dziwić się że ludzie mówią o nas dawcy, jak trafiają się i tacy kierowcy….

  2. Aby zachować jednolity styl (crash na suzuki) tytuł publikacji powinien brzmieć:
    Jak w traffic jamie stracić healtha i motorbajka

  3. KAMIKADZE BOSKI WIATR…
    I się potem dziwimy, że kierowcy samochodów dostają piany na widok motocykla między pasami…

  4. To nie kierowca to uliczny bandyta do eliminacji z ruchu. Sąd po takim filmie powinien mu odebrać prawo jazdy minimum na 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button