125 ccm
Aktualnie czytasz:
Keeway Superlight 125 (na prawo jazdy B) na Targach Motor Show w Poznaniu
0

Keeway Superlight 125 to nie nowość. Motocykl jest produkowany od 2006 roku i od tego czasu nie doczekał się znaczącej modernizacji. Mimo wysokiej ceny i sporej masy na poziomie ponad 130 kg Keeway Superlight 125 wyposażony jest w 10 konny silnik.

Jednostka napędowa Superlighta 125 to dość archaiczna konstrukcja. Wałek rozrządu w bloku silnika i popychacze zaworowe to rozwiązania nie stosowane już od wielu lat w motocyklach. Do tego dochodzi jeszcze gaźnikowe zasilanie silnika w paliwo. Na dodatek nie znajdziemy tutaj chłodnicy, co też negatywnie wpływa na osiągi.

Jednak one nie są najistotniejsze. Keeway Superlight 125 sugeruje nieco bardziej dostojny sposób podróżowania. To za sprawą designu i pozycji za kierownicą. To dobra propozycja zwłaszcza dla wysokich osób. Kanapa dość miękka, nogi z kolei dobrze spoczywają na sporych podporach. Zawieszenie legitymuje się sporym zakresem pracy, co w połączeniu z ogromnymi kołami sprawia, że motocykl jest komfortowy i przewidywalny. Problemy pojawiają się na koleinach, których nie lubi tak szerokie tylne ogumienie.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Dość trwała i sprawdzona przez lata jednostka to niewątpliwie zaleta Keeway Superlight 125. Silnik mimo że jest starą konstrukcją, wytrzymuje spore przebiegi bez remontu i zauważalnego spadku osiągów

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%