125 ccm
Aktualnie czytasz:
Keeway Superlight 125 (na prawo jazdy B) na Targach Motor Show w Poznaniu
0

Keeway Superlight 125 to nie nowość. Motocykl jest produkowany od 2006 roku i od tego czasu nie doczekał się znaczącej modernizacji. Mimo wysokiej ceny i sporej masy na poziomie ponad 130 kg Keeway Superlight 125 wyposażony jest w 10 konny silnik.

Jednostka napędowa Superlighta 125 to dość archaiczna konstrukcja. Wałek rozrządu w bloku silnika i popychacze zaworowe to rozwiązania nie stosowane już od wielu lat w motocyklach. Do tego dochodzi jeszcze gaźnikowe zasilanie silnika w paliwo. Na dodatek nie znajdziemy tutaj chłodnicy, co też negatywnie wpływa na osiągi.

Jednak one nie są najistotniejsze. Keeway Superlight 125 sugeruje nieco bardziej dostojny sposób podróżowania. To za sprawą designu i pozycji za kierownicą. To dobra propozycja zwłaszcza dla wysokich osób. Kanapa dość miękka, nogi z kolei dobrze spoczywają na sporych podporach. Zawieszenie legitymuje się sporym zakresem pracy, co w połączeniu z ogromnymi kołami sprawia, że motocykl jest komfortowy i przewidywalny. Problemy pojawiają się na koleinach, których nie lubi tak szerokie tylne ogumienie.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Dość trwała i sprawdzona przez lata jednostka to niewątpliwie zaleta Keeway Superlight 125. Silnik mimo że jest starą konstrukcją, wytrzymuje spore przebiegi bez remontu i zauważalnego spadku osiągów

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%