125 ccm
Aktualnie czytasz:
Yamaha YZF R-125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne
0

YZF R-125 to model, który niedawno był testowany przez redakcję Jednoślad.pl. Jeżeli jesteś fanem dwóch kółek – nie ma możliwości, że nie słyszałeś o tej maszynie. Yamaha zawarła w nim wszystko, czego oczekuje potencjalny klient. To przede wszystkim profesjonalizm i niesamowite wykończenie. Ciężko przyczepić się do czegokolwiek w przypadku YZF.

Przesiadka z 50’tki na 125’tkę od Yamahy będzie bardzo miłym uczuciem, tym bardziej zważając na osiągi jakie potrafi rozwinąć bohater tego oto artykułu, a są one nie małe. 130 km/h, jak na motocykl o takiej pojemności to wynik godny pochwały.

Jeżeli szukasz maszyny sportowej, która wygląda jak ścigacz, a przy tym pojemność silnika nie przekracza 125 cm3, to potwór stworzony właśnie o Tobie. Agresywny motocykl, który każdemu zapewni dużą dawkę adrenaliny. Jak na sportową maszynę przystało, spotkamy się tutaj ze sztywno zestrojonymi lagami upside-down oraz wielkimi tarczami hamulcowymi z przodu, jak i z tyłu. Dodatkową opcją, w którą możemy wyposażyć nasze YZF, to ABS.

Yamaha YZF R-125: Cena

 
Czytaj
REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Cena katalogowa – ok. 19 000 PLN

Yamaha YZF R-125: Dane techniczne

Dane techniczne: Yamaha YZF R-125
Marka Yamaha
Model YZR R
Pojemność 124,7 cm3
Chłodzenie Cieczą
Układ paliwowy Elektroniczny wtrysk paliwa
Ilość miejsc 2
Hamulec przód / tył tarcza / tarcza
Moc 15 KM
Masa własna 140 kg
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%