Aktualnie czytasz:
Z tych polskich motoryzacyjnych dokonań jestem dumny
0

Nie mamy własnych samochodów, którym zachwyca się cały świat. W motocyklach jest iskierka nadziei, ale póki co też nikt o nas nie wie. Jednak czy na pewno? Nie każdy wie, że w Polsce robi się naprawdę wiele z czego możemy być naprawdę dumni.

Jeśli nie masz samochodu, a pogoda płata figla to zamiast jednośladem do pracy czy szkoły jedziesz autobusem. Z wielkim prawdopodobieństwem będzie to Solaris. Tak, to polska marka i polska produkcja znana na całym świecie, która w kilkanaście lat doszła do tego, że ponad 80% ich pojazdów idzie na eksport. Firmę założył w 2001 roku Krzysztof Olszewski. Od tego czasu marka jest intensywnie rozwijana i w przeciwieństwie do dawnych produkcji z PRL mamy tutaj do czynienia z nieustanną ewolucją.

Nowy Sokół. Grupka zapaleńców podjęła się odważnego zadania. Postanowili na nowo wskrzesić tę legendarną markę. Niedawno odbyła się premiera Sokoła w nowym wcieleniu. Jest spora szansa, że wkrótce cały świat usłyszy o tym produkowanym w Polsce motocyklu.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

10551695_842612362415879_7755841279275554602_o

 

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Cylindry i tłoki ALMOT. W Polsce jest firma, która przez 30 lat swojej działalności wyprodukowała ponad 4 mln tłoków i 9 000 cylindrów. Większość towaru trafia na eksport do Europy, a nawet USA. Chyba mało kto o nich słyszał.

Untitled Project

 

Co łączy Opla, Fiata, Volvo, BMW i Toyotę? Wszystkie produkują części do swoich samochodów w polskich fabrykach. Nawet składamy japońskie silniki, które słyną z tak dużej niezawodności. Polska jest krajem, który wręcz specjalizuje się w produkcji podzespołów.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%