Aktualnie czytasz:
Z tych polskich motoryzacyjnych dokonań jestem dumny
0

Nie mamy własnych samochodów, którym zachwyca się cały świat. W motocyklach jest iskierka nadziei, ale póki co też nikt o nas nie wie. Jednak czy na pewno? Nie każdy wie, że w Polsce robi się naprawdę wiele z czego możemy być naprawdę dumni.

Jeśli nie masz samochodu, a pogoda płata figla to zamiast jednośladem do pracy czy szkoły jedziesz autobusem. Z wielkim prawdopodobieństwem będzie to Solaris. Tak, to polska marka i polska produkcja znana na całym świecie, która w kilkanaście lat doszła do tego, że ponad 80% ich pojazdów idzie na eksport. Firmę założył w 2001 roku Krzysztof Olszewski. Od tego czasu marka jest intensywnie rozwijana i w przeciwieństwie do dawnych produkcji z PRL mamy tutaj do czynienia z nieustanną ewolucją.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Nowy Sokół. Grupka zapaleńców podjęła się odważnego zadania. Postanowili na nowo wskrzesić tę legendarną markę. Niedawno odbyła się premiera Sokoła w nowym wcieleniu. Jest spora szansa, że wkrótce cały świat usłyszy o tym produkowanym w Polsce motocyklu.

10551695_842612362415879_7755841279275554602_o

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 

Cylindry i tłoki ALMOT. W Polsce jest firma, która przez 30 lat swojej działalności wyprodukowała ponad 4 mln tłoków i 9 000 cylindrów. Większość towaru trafia na eksport do Europy, a nawet USA. Chyba mało kto o nich słyszał.

Untitled Project

 

Co łączy Opla, Fiata, Volvo, BMW i Toyotę? Wszystkie produkują części do swoich samochodów w polskich fabrykach. Nawet składamy japońskie silniki, które słyną z tak dużej niezawodności. Polska jest krajem, który wręcz specjalizuje się w produkcji podzespołów.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%