Junak RS 125 i Junak NK 125: Ostatnia szansa na zakup motocykli w starych cenach

Jak donosi Almot w komunikacje prasowym - to ostatni moment aby stać się właścicielem fabrycznie nowego Junaka RS 125 lub NK 125 z rocznika 2016. Można zaoszczędzić do 800 zł.

Obie maszyny w ostatnich latach cieszą się dość sporym powodzeniem wśród posiadaczy prawa jazdy kategorii B. To konstrukcje niewymagające ogromnych umiejętności, a jednocześnie oferują zadowalające osiągi i dobrą jakość w rozsądnie skalkulowanej cenie.

Junak RS 125

Junak RS 125 to flagowa propozycja w segmencie motocykli na prawo jazdy B. Już chwilę po swoim debiucie okazał się jednym z najchętniej wybieranych nowych jednośladów w Polsce w klasie 125 ccm.To zasługa nie tylko uniwersalnego charakteru tego motocykla czy sportowego, acz niewyzywającego designu.

Junak RS 125 to przede wszystkim niezawodność i świetny stosunek ceny do jakości. Doceniany jest także za komfort prowadzenia i naturalną pozycję za kierownicę. RS został wyposażony w silnik o mocy niemal 10 KM, który gwarantuje zarówno niskie spalanie, jak i odpowiednie osiągi.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Junak NK 125

Z kolei Junak NK 125 to zdecydowanie jedna z najbardziej sportowych propozycji w segmencie motocykli na prawo jazdy B. Agresywnie linie sprawiają, że jest to jednoślad wyróżniający się na naszych drogach.Przy projektowaniu Junaka NK 125 zadbano o detale. Elektroniczna deska rozdzielcza, lampy ledowe i sportowy wydech. To elementy dzięki którym motocykl przyciąga uwagę.

NK 125 to nie tylko design, ale także świetne osiągi i pewne prowadzenie. Niska masa 134 kg w połączeniu z niemal 10 KM sprawia, że każde przekręcenie manetki gazu to czysta przyjemność.

Inne publikacje na ten temat:

Junak RS 125 2016, dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 7499 PLN, z kolei NK 125 za 8599 PLN. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasu pojazdów z rocznika 2016.

Inne publikacje na ten temat:

5 opinii

  1. Jaka szkoda, że informacje podawane są tak strasznie ogólnikowo i z takim jakby brakiem zaangażowania. Wypadałoby chyba napisać, czy motocykle z rocznika 2016 spełniają normę EURO 4 i że stąd bierze się podwyżka ceny w roku 2017… a nie wymyślać opisy w stylu – NK 125 jeden z najbardziej sportowych moto. Praktycznie ten sam stosunek mocy do masy a z opisu dodatkowo wynika, że NK 125 ma świetne osiągi a RS wystarczające… przecież po to jest portal tego typu żeby podawać konkrety, podpierać się testami, dać więcej informacji. Pozdrawiam

      1. Ok Leszku, jeżeli nie było tu miejsca na wasz komentarz to oddaję honor, ale zwróciłem na to uwagę, bo w przypadku innych, wcześniejszych newsów brakowało mi często większej ilości spostrzezeń z testów, informacji dodatkowych poza tym co można sprawdzić samemu na stronie producenta.

  2. Stara cena za RS125 przez cały ubiegły rok i zimę 2017 była 7099, ściema jak 150.
    Leszku rozumiem, że informacja prasowa, ale to Ty się pod tym artykułem podpisałeś.
    Ogólnie rozumiem założenie marketingowe, nowe są po 8300, to głupi klient kupi zeszłoroczne za 7499.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button