Yamaha Tricity z akcesoriami gratis do końca czerwca

Masz prawo jazdy kategorii B? Jeżeli tak, to ten komunikat jest do ciebie. Yamaha przedłuża do końca czerwca promocję na Tricity 125, swój trójkołowy skuter. Teraz możesz go nabyć z akcesoriami o wartości 2000 zł gratis!

Najlepszy czas na zakup skutera Tricity jest właśnie teraz. Jeżeli masz samochodowe prawo jazdy uprawniające cię do prowadzenia tego trójkołowca, to ciepła wiosenna aura i promocja na akcesoria trwająca aż do 30 czerwca powinna cię przekonać do jego zakupu.

Każdy kto do końca tego miesiąca zakupi skuter Tricity w wersji podstawowej lub też z ABS-em, z rocznika 2015 lub 2016 otrzyma od dealera kwotę 2000 zł, przeznaczoną do wydania na akcesoria do tego modelu.

Przykładowo pakiet akcesoriów może wyglądać tak: kufer centralny 39 litrów ze stelażem i zamkiem oraz wysoka szyba, chroniąca przed deszczem i wiatrem. Wartość zestawu to 2041 zł, gdzie do zapłacenia będzie jedynie 41 zł.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Cena modelu Tricity to 15 990 zł w wersji podstawowej lub 17 990 zł z ABS. Dla chętnych Yamaha oferuje także wygodne finansowanie, w którym przykładowa rata to 125 zł miesięcznie.

Dodatkowo, każdy kto stanie się posiadaczem nowego skutera Tricity zostanie objęty Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 cm3, który nosi nazwę "5 Kroków Yamaha”. Najważniejszym punktem tego programu są darmowe szkolenia z jazdy pojazdami kategorii 125, które prowadzone są w 22 polskich miastach. Więcej na motobezprawka.pl.

Dokładne informacje o promocji i skuterach Yamaha na stronie yamaha-motor.pl

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button