Wyprawa motocyklowa Long Way Up - wkrótce premiera na Apple TV+

Elektryczne Harleye w wersji off-roadowej, Rycerz Jedi z przyjacielem i ekstremalna wyprawa po pustkowiach połączona z wyścigiem z czasem. Czy to na pewno wydarzyło się naprawdę? A może to scenariusz do filmu Sci-Fi?

Apple TV+ zaprezentowała zwiastun „Long Way Up”, nowego epickiego serialu o tematyce związanej z motocyklami, w którym po ponad dziesięciu latach od ostatniej motocyklowej podróży po świecie występują Ewan cGregor i Charley Boorman. Światowa premiera pierwszych trzech odcinków „Long Way Up” będzie miała miejsce w Apple TV+ w piątek 18 września, a nowe odcinki będą ukazywać się co tydzień.

Podczas swojej najtrudniejszej jak dotąd wyprawy Ewan i Charley pokonują w ciągu 100 dni odległość 13 000 mil, przekraczając 16 przejść granicznych i przejeżdżając przez 13 krajów, zaczynając od miasta Ushuaia na krańcu Ameryki Południowej. Trasę wyprawy, biegnącej przez piękne, lecz słabo znane tereny Ameryki Południowej i Środkowej, pokonują oni na wykorzystujących nowoczesne technologie elektrycznych motocyklach Harley-Davidson LiveWire, w nieco bardziej off-roadowych wersjach, aby między innymi pokazać drogę do zrównoważonego rozwoju naszej planety. Nowy serial będzie dokumentować doświadczenia Ewana i Charleya związane z ich przejazdem przez Argentynę, Chile, Boliwię, Peru, Ekwador, a następnie przez Kolumbię, kraje Ameryki Środkowej i Meksyk. Firma Harley-Davidson jest zachwycona tym, że jej motocykle pojawiły się w serialu „Long Way Up” z Ewanem McGregorem i Charleyem Boormanem. Model Harley-Davidson LiveWire to ekscytujący motocykl elektryczny, który poszerza granice osiągów, technologii i wzornictwa w świecie motocykli. Motocykle LiveWire, którymi będą podróżować bohaterowie nowego serialu zostały wyprodukowane i zmodyfikowane w taki sposób, aby przesuwać granice te przesunąć na „koniec świata” i umożliwić tę epicką wyprawę. Motocykle LiveWire są dostępne w wybranych salonach Harley-Davidson na całym świecie.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

„Long Way Up” to nowy serial dokumentalny, będący kontynuacją przygód Ewana McGregora i Charleya Boormana przedstawionych w serialach „Long Way Round” i „Long Way Down”.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button