HARLEY ON TOUR rozpoczyna tournée po Polsce! Jesteście gotowy na wyzwania drogi?

Nieograniczone emocje i ograniczona liczba miejsc na HARLEY ON TOUR

W skrócie
 • Harley-Davidson rusza w podróż po Polsce ze swoimi nowościami na rok 2024!
 • Pierwszym przystankiem tournée będzie Szczecin, gdzie 13 i 14 kwietnia wszyscy entuzjaści marki i dwóch kółek będą świętować rozpoczęcie sezonu
 • Rejestracja jest bezpłatna, a zapisać można się zarówno w salonach dealerskich, jak i również przez stronę internetową

Harley-Davidson rozpoczyna sezon motocyklowy z przytupem organizując cykl imprez pod nazwą HARLEY ON TOUR, które odbędą się w wielu miastach na terenie całego kraju, dając motocyklistom szukającym inspiracji i przygody szansę wyjechania na drogę najnowszymi modelami Harley. Pierwszym przystankiem na trasie będzie Szczecin, gdzie już 13 i 14 kwietnia wszyscy entuzjaści marki i dwóch kółek będą mogli świętować z H-D początek sezonu.

HARLEY ON TOUR to doskonała okazja dla fanów Harley-Davidson, motocyklistów, entuzjastów motoryzacji lub po prostu tych, którzy są po prostu ciekawi, aby zobaczyć i przetestować nowe modele z rocznika 2024 oraz porozmawiać z lokalnymi ekspertami z salonów dealerskich Harley-Davidson, aby dowiedzieć się więcej o motocyklach i stylu życia spod znaku Harley-Davidson.

Ta ekskluzywna koncepcja jazd próbnych będzie możliwością doświadczenia na własnej skórze nowej ery osiągów, technologii i designu w turystyce motocyklowej po niedawnej premierze zupełnie nowych modeli Street Glide i Road Glide, które są wyposażone w zmodernizowany silnik Milwaukee-Eight 117 V-Twin oraz są mocniejsze, lżejsze i bardziej dynamiczne niż kiedykolwiek wcześniej. Chętni będą mieli do wyboru aż 22 maszyny Harley-Davidson do testów – prawie pełną gamę modeli na rok 2024.

Najważniejsze informacje:

 1. HARLEY ON TOUR rozpoczyna tournée po Polsce! Cykl rozpocznie się w Szczecinie 13 kwietnia.
 2. To wyjątkowa koncepcja jazd próbnych, podczas której wszyscy ciekawi, zainteresowani i lubujący się w amerykańskiej marce z Milwaukee będą mieli możliwość na własnej skórze przetestować nowe modele z rocznika 2024.
 3. Spotkania, rozmowy, najnowsze motocykle na nadchodzący sezon i do tego możliwość odbycia jazd testowych – śpieszcie się rezerwować miejsca, gdyż ich liczba jest ograniczona!

Przeczytaj również:

Harley-Davidson prezentuje modele motocykli na rok 2024 – już niebawem premiera nowości z Milwaukee

Poza zupełnie nowymi motocyklami Street Glide i Road Glide dostępne będą modele: Nightster Special, Sportster S, Low Rider ST, Low Rider S, Breakout, Fat Boy, Fat Bob, Street Bob, Sport Glide, Heritage Classic, Ultra Limited, Road King Special oraz Pan America Special typu Adventure Touring z najnowocześniejszym silnikiem Revolution Max 1250 o mocy 150 KM.

Cykl HARLEY ON TOUR będzie odbywać się przez cały sezon w różnych miejscach i w różnych terminach. Wydarzenie jest otwarte zarówno dla obecnych klientów, fanów marki, jak i entuzjastów dwóch kółek, którzy chcą podsycić swoją pasję do przygód, szukają inspiracji do powrotu na drogę lub osób chcących dowiedzieć się więcej o najnowszej gamie motocykli i produktów Harley-Davidson. Każdy, kto zarezerwuje jazdę na HARLEY ON TOUR, będzie musiał przynieść ze sobą ważne prawo jazdy na motocykl (kat. A), własny kask i wyposażenie do jazdy.

Jazdy są bezpłatne i można je zarezerwować klikając TUTAJ!

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

HARLEY ON TOUR – daty i miejsca:

 • 13/14.04 – Szczecin
 • 20/21.04 – Gdańsk
 • 27/28.04 – Łódź
 • 12/13.07 – Toruń
 • 27/28.07 – Jerzmanowice k. Krakowa
 • 24/25.08 – Koszęcin
 • 06/07.09 – Poznań
 • 14/15.09 – Rzeszów
 • 21/22.09 – Warszawa (American Picnic by H-D Twin Peaks)

Bezkresna droga już na Ciebie czeka. Odkryj zupełnie nową ofertę na rok 2024 na H-D.com lub u najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson. Przygoda wzywa!

Wiktor Seredyński

Od małego oglądał się za motocyklami do tego stopnia, że kilkukrotnie nabił sobie guza na głowie na przydrożnej lampie. Fan dalekich podróży, garażowego majsterkowania, ale także wyścigowej jazdy na torze. Wszystkie rzeczy związane z motocyklami odbywają się oczywiście w akompaniamencie Dire Straits. Podróż i jazda jest celem, a motocykle sposobem na spełnione życie.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button