125 ccm
Aktualnie czytasz:
Za Nami Sprawozdanie Komisji w sprawie zmiany ustawy o kierujących
4

Przemawia Maciej Banaszak z Twojego Ruchu. Podnoszona jest kwestia poprawki numer dwa mówiącej o dopuszczenie możliwości poruszania się również motocyklami 125 ccm z manualnymi skrzyniami biegów.

Twój Ruch oświadcza, iż ze względów bezpieczeństwa nie będzie głosować za ww. poprawką. SLD oświadcza iż głosuje za przyjęciem wszystkich poprawek. Solidarna Polska oświadcza, iż poprawka numer dwa zostanie przez nich uznana. Pozostałe kluby nie zabrały głosu podczas sprawozdania.

Zbigniew Renasiewicz z Komisji Infrastruktury tłumaczy rolę poprawki nr 2. Wprowadzono ją jako sprzeciw „pewnego lobby” i „promocji jednośladów ze skrzynią automatyczną”. Senat podzielił te wątpliwości.

Głosowanie nad ustawą o zmianie ustawy o kierujących pojazdami w jutrzejszym bloku głosowań (9-13).

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Zapis sprawozdania:

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe Tomu
  25 czerwca 2014 at 23:30

  A jakie jest stanowisko PSL? Nie było wystąpienia ich reprezentanta – klub złożył oświadczenie na piśmie. Tylko jakie?

 • Zdjęcie profilowe B4rtek
  26 czerwca 2014 at 07:57

  5 mnut przerwy i rozstrzygnięcie, potem tylko się modlić żeby prezydent przypadkiem nie był ofiarą katastrofy lotniczej, porwania przez UFO lub innego tematu dla Macierewicza.

 • Zdjęcie profilowe B4rtek
  26 czerwca 2014 at 08:08

  Ha ! No to macie manuala też 🙂

 • Zdjęcie profilowe Evert
  26 czerwca 2014 at 09:46

  I znów błąd w artykule – przecież głos zabrali przedstawiciele największych klubów w sejmie – PO i PIS. PO będzie głosować zgodnie ze stanowiskiem komisji, a PIS poprze jeszcze niektóre inne poprawki. Nie było sprzeciwu wobec poprawki nr 2, za wyjątkiem Twojego Ruchu.