Aktualnie czytasz:
Targi Motor Show Poznań 2017: nowa Yamaha MT-09, MT-10SP i R6
0

Komu nie marzy się nowa R6 i kto nie chciałby zobaczyć w swoim garażu 160-konnej MT-10SP?

Już w drugi weekend kwietnia w Poznaniu odbędzie się jedna z największych imprez wystawienniczych w kraju. W naszej serii publikacji przedstawialiśmy Wam nowości dużych marek motocyklowych, które tam znajdziecie. Ot chociażby BMW, Triumpha czy Junaka. Dziś przyszła kolej na Yamahę.

Nie ufam osobom, które mówią, że nowa R6 im się nie podoba.

Bez wątpienia najgorętszą nowością japońskiej marki w tym roku jest nowa Yamaha YZF-R6. R6-ka może nie jest w 100% nowa, ponieważ pod przypominającymi R1 owiewkami kryje się rama i jednostka napędowa z poprzedniej generacji. Ale otrzymała za to zupełnie nowe zawieszenie i sporo elektronicznych wspomagaczy, z kontrolą trakcji na czele. Jeśli jesteśmy już przy bogatym wyposażeniu to nie sposób nie wspomnieć o Yamasze MT-10SP. Topowa wersja tego 160-konnego naked bike’a została wyposażona w wysokiej klasy zawieszenie marki Ohlins. Nowe zawieszenie zajdziemy także w odświeżonej MT-09, jednego z bestsellerów segmentu na polskim rynku.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

MT-09 i dolnośląskie winkle to mój plan na lato 2017.

Ale, ale. Nie zabraknie także nowości w skuterach. TMAX 2017, a obok 125-ki D’elight i Tricity.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Wszystkie nowości Yamahy zobaczycie na stoisku marki w Poznaniu. A targi Motor Show Poznań 2017 ruszają już 6. czerwca. Więcej informacji na stronie organizator http://www.motorshow.pl/pl/.

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%