Aktualnie czytasz:
Targi Motor Show Poznań 2017: nowa Yamaha MT-09, MT-10SP i R6
0

Komu nie marzy się nowa R6 i kto nie chciałby zobaczyć w swoim garażu 160-konnej MT-10SP?

Już w drugi weekend kwietnia w Poznaniu odbędzie się jedna z największych imprez wystawienniczych w kraju. W naszej serii publikacji przedstawialiśmy Wam nowości dużych marek motocyklowych, które tam znajdziecie. Ot chociażby BMW, Triumpha czy Junaka. Dziś przyszła kolej na Yamahę.

Nie ufam osobom, które mówią, że nowa R6 im się nie podoba.

Bez wątpienia najgorętszą nowością japońskiej marki w tym roku jest nowa Yamaha YZF-R6. R6-ka może nie jest w 100% nowa, ponieważ pod przypominającymi R1 owiewkami kryje się rama i jednostka napędowa z poprzedniej generacji. Ale otrzymała za to zupełnie nowe zawieszenie i sporo elektronicznych wspomagaczy, z kontrolą trakcji na czele. Jeśli jesteśmy już przy bogatym wyposażeniu to nie sposób nie wspomnieć o Yamasze MT-10SP. Topowa wersja tego 160-konnego naked bike’a została wyposażona w wysokiej klasy zawieszenie marki Ohlins. Nowe zawieszenie zajdziemy także w odświeżonej MT-09, jednego z bestsellerów segmentu na polskim rynku.

 
Czytaj
REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

MT-09 i dolnośląskie winkle to mój plan na lato 2017.

Ale, ale. Nie zabraknie także nowości w skuterach. TMAX 2017, a obok 125-ki D’elight i Tricity.

Wszystkie nowości Yamahy zobaczycie na stoisku marki w Poznaniu. A targi Motor Show Poznań 2017 ruszają już 6. czerwca. Więcej informacji na stronie organizator http://www.motorshow.pl/pl/.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%