Aktualnie czytasz:
Szkolenie podczas Ride Event Triumpha 25-26 czerwca w Łodzi
0

Motopomocni jako partner Triumph Polska podczas imprezy „Ride Event” 25-26 czerwca na torze w Łodzi poprowadzą dla chętnych warsztaty z bezpiecznej jazdy.

Pokażą prawidłową ścieżkę przejazdu podczas jazdy turystycznej, uwzględniające zagrożenie drogowe. Dla wszystkich chętnych zostanie poprowadzone także szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej – punkt będzie otwarty każdego dnia godzinach 10.00-18.00. W programie miedzy innymi nauka ściągania kasku poszkodowanemu motocykliście.

Impreza startuje w niedzielę 25. czerwca o 10 i będzie trwałą do zmierzchu. W poniedziałek 26. czerwca koniec planowany jest o 17:30. Dla chętnych dostępne będzie bezpłatne pole namiotowe.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Najważniejsze jednak, że podczas imprezy – tak jak i poprzednich – będzie można wziąć udział w jazdach testowych nowymi motocyklami z gamy Triumpha. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ

Można przyjechać oczywiście na swoim motocyklu. W możliwości wzięcia udziału będzie decydować kolejność zgłoszeń na miejscu w namiocie organizatora.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%