Szkolenie podczas Ride Event Triumpha 25-26 czerwca w Łodzi

Motopomocni jako partner Triumph Polska podczas imprezy „Ride Event” 25-26 czerwca na torze w Łodzi poprowadzą dla chętnych warsztaty z bezpiecznej jazdy.

Pokażą prawidłową ścieżkę przejazdu podczas jazdy turystycznej, uwzględniające zagrożenie drogowe. Dla wszystkich chętnych zostanie poprowadzone także szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej – punkt będzie otwarty każdego dnia godzinach 10.00-18.00. W programie miedzy innymi nauka ściągania kasku poszkodowanemu motocykliście.

Impreza startuje w niedzielę 25. czerwca o 10 i będzie trwałą do zmierzchu. W poniedziałek 26. czerwca koniec planowany jest o 17:30. Dla chętnych dostępne będzie bezpłatne pole namiotowe.

Najważniejsze jednak, że podczas imprezy - tak jak i poprzednich - będzie można wziąć udział w jazdach testowych nowymi motocyklami z gamy Triumpha. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Można przyjechać oczywiście na swoim motocyklu. W możliwości wzięcia udziału będzie decydować kolejność zgłoszeń na miejscu w namiocie organizatora.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button