Aktualnie czytasz:
Szkolenie podczas Ride Event Triumpha 25-26 czerwca w Łodzi
0

Motopomocni jako partner Triumph Polska podczas imprezy „Ride Event” 25-26 czerwca na torze w Łodzi poprowadzą dla chętnych warsztaty z bezpiecznej jazdy.

Pokażą prawidłową ścieżkę przejazdu podczas jazdy turystycznej, uwzględniające zagrożenie drogowe. Dla wszystkich chętnych zostanie poprowadzone także szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej – punkt będzie otwarty każdego dnia godzinach 10.00-18.00. W programie miedzy innymi nauka ściągania kasku poszkodowanemu motocykliście.

Impreza startuje w niedzielę 25. czerwca o 10 i będzie trwałą do zmierzchu. W poniedziałek 26. czerwca koniec planowany jest o 17:30. Dla chętnych dostępne będzie bezpłatne pole namiotowe.

Najważniejsze jednak, że podczas imprezy - tak jak i poprzednich - będzie można wziąć udział w jazdach testowych nowymi motocyklami z gamy Triumpha. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Można przyjechać oczywiście na swoim motocyklu. W możliwości wzięcia udziału będzie decydować kolejność zgłoszeń na miejscu w namiocie organizatora.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%