Szkolenie podczas Ride Event Triumpha 25-26 czerwca w Łodzi

Motopomocni jako partner Triumph Polska podczas imprezy „Ride Event” 25-26 czerwca na torze w Łodzi poprowadzą dla chętnych warsztaty z bezpiecznej jazdy.

Pokażą prawidłową ścieżkę przejazdu podczas jazdy turystycznej, uwzględniające zagrożenie drogowe. Dla wszystkich chętnych zostanie poprowadzone także szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej – punkt będzie otwarty każdego dnia godzinach 10.00-18.00. W programie miedzy innymi nauka ściągania kasku poszkodowanemu motocykliście.

Impreza startuje w niedzielę 25. czerwca o 10 i będzie trwałą do zmierzchu. W poniedziałek 26. czerwca koniec planowany jest o 17:30. Dla chętnych dostępne będzie bezpłatne pole namiotowe.

Najważniejsze jednak, że podczas imprezy - tak jak i poprzednich - będzie można wziąć udział w jazdach testowych nowymi motocyklami z gamy Triumpha. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Można przyjechać oczywiście na swoim motocyklu. W możliwości wzięcia udziału będzie decydować kolejność zgłoszeń na miejscu w namiocie organizatora.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button