Przetestuj motocykle Triumph w Andaluzji!

Odkryj najpiękniejsze drogi Andaluzji testując 9 motocykli Triumph przez 7 dni

W skrócie
 • Połącz wakacje motocyklowe z możliwością testowania najnowszych motocykl marki Triumph na pięknych drogach Andaluzji
 • Przed wami 7-dniowa wycieczka, podczas której przejedziecie około 1500 km dosiadając nowości z Hinckley
 • Na miejscu czekać będzie na was przyjazna ekipa Love For Ride, która zabierze was w najpiękniejsze miejsca w regionie

Jeżeli już z niecierpliwością wyczekujesz wiosny za oknem i chciałbym w końcu wskoczyć na motocykl to nie musisz już dłużej czekać. Najlepszym możliwym wyborem będzie wylot do Andaluzji, gdzie już niebawem gamę ekipy Love For Ride zasili aż 9 nowiuteńkich jednośladów Triumph, na których przemierzysz ponad 1500 km.

Wielu z was z pewnością odlicza już dni do rozpoczęcia się kalendarzowej wiosny, jednakże czy nadal warto jest czekać na pierwsze promyki Słońca, aby wyciągnąć swój motocykl? Zdecydowanie lepszym wyborem jest skorzystanie z wyjątkowej współpracy Love For Ride oraz Triumpha, którzy wspólnie połączyli siły, aby motocykliści mieli okazje przetestować najnowsze modele brytyjskiego producenta w wyjątkowo pięknych okolicznościach dróg oraz widoków w Andaluzji.

Już w marcu 9 Triumphów dotrze do Hiszpanii, na których będzie mogli odkrywać piękno Andaluzyjskich szklaków podczas 7-dniowego turnusu. Czekać będzie na was nie tylko słoneczna pogoda, ale również genialne motocykle i wyjątkowa ekipa Love For Ride, która zabierze was na najbardziej widowiskowe i charakterystyczne punkty w regionie.

Najważniejsze informacje:

 1. To wyjątkowa okazja na przetestowanie motocykli Triumph na drogach Andaluzji.
 2. Motocyklisto wybierz jeden z czterech dostępnych turnusów i wybierz się na wyjątkową przygodę, podczas której przemierzysz około 1500 km najpiękniejszymi drogami Sierra Nevada i La Alpujarra.
 3. Wszystkie szczegóły dotyczące wyjazdu znajdziecie w dalszej części artykułu.

Obejrzyj koniecznie:

Przygotowane zostały dla was aż 4 turnusy, podczas których będziecie mieli okazje przetestować najnowsze modele z Hinckley na dystansie około 1500 km. Przez równiutki tydzień przejedziecie kręte drogi Sierra Nevadą i La Alpujarra, a także poznacie wyjątkowo klimatyczne i malownicze wioski w rytmach flamenco oraz kosztując pyszne tapasy podczas postojów w lokalnych barach. Widoki, które napotkacie na waszej trasie na długo zapadną w waszej pamięci, a dodatkowo najpiękniejsze doznania potęgowane będą przez możliwość jazdy na najnowszych motocyklach marki Triumph.

Dla motocyklistów przygotowane zostały 4 terminy, które odbędą się w marcu. To idealny moment, aby rozpocząć sezon zdecydowanie wcześniej.

 • Turnus 1 03/03/2024 – 10/03/2024
 • Turnus 2 10/03/2024 – 17/03/2024
 • Turnus 3 17/03/2024 – 24/03/2024
 • Turnus 4 24/03/2024 – 31/03/2024

Motocyklista za tygodniowy turnus motocyklowy na drogach Andaluzji w towarzystwie Triumphów zapłaci 1850 euro (pokój 2-osobowy, dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi 250 euro), ale oczywiście żadnym problemem nie będzie również zabranie ze sobą swojej drugiej, lepszej połówki. Wówczas koszt wyjazdu za dwie osoby wynosi 2550 euro. W cenie tej jest 7 noclegów wraz ze śniadaniami w luksusowej willi na Costa Tropical, 9 nowych motocykli Triumph do dyspozycji (każdy uczestnik będzie miał możliwość przetestowania każdego modelu), transfery lotniskowe z Malagi, opiekę przewodnika oraz rezydenta biura podróży LFR, pełne ubezpieczenie turystyczne KL/NNW oraz składkę TFG, a także kolację powitalną w lokalnej restauracji. Jedynie każdy uczestnik zobowiązany jest do poniesienia kosztów związanych z paliwem na trasie przejazdu, a także z posiłkami oraz napojami innymi, niż codzienne śniadania i kolacja powitalna pierwszego dnia wyjazdu. Dodatkowo każdy kierowca musi zapłacić zaliczkę w wysokości 1000 euro za motocykl.

To idealna wycieczka motocyklowa połączona z możliwością testowania najnowszych modeli Triumph szczególnie dla tych, którzy chcą poznać najnowsze jednoślady z Hinckley na jednych z najpiękniejszych dróg w Europie. To niebywała okazja, aby w jednym miejscu na własnej skórze sprawdzić tyle nowości zwiedzając jednocześnie widowiskową Andaluzję. Gwarantujemy wam odpoczynek w super warunkach i jazdę w kameralnej grupie (maksymalnie 10 uczestników / 8 motocyklistów).

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Wakacje motocyklowe połączone z testowaniem motocykli Triumph w pigułce:

 • Liczba dni: 7 dni (7 noclegów – 6 dni jazdy na motocyklach)
 • Liczba kilometrów: około 1500 km
 • Trasy: 95% asfalt / 10% lekkie szutry (wyselekcjonowane najciekawsze kręte i widokowe trasy, unikamy autostrad i tras szybkiego ruchu)
 • Poziom trudności: 3,5/5 – dużo krętych dróg
 • Zakwaterowanie: Luksusowa willa z basenem na Costa Tropical
 • Wyżywienie: Śniadania + kolacja powitalna
 • Motocykle: na wycieczce przetestujesz 9 najnowszych motocykli segmentu TRIUMPH (każdego dnia inny motocykl).
 • Daty: 03.03.2024 – 31.03.2024 – każdy turnus zaczyna się i kończy w niedzielę, łącznie 4 turnusy.
 • Loty:  najbliższe międzynarodowe lotnisko – MALAGA (transfer z lotniska w cenie wyjazdu)
 • Trasy podczas wycieczki: wyslekcjonowane przez zespół LOVE FOR RIDE 6 krętych tras w Andaluzji.
 • Najważniejsze atrakcje do zobaczenia podczas wycieczki:  najlepsze asfaltowe trasy Andaluzji, Sierra Nevada, Ronda, Malaga, Nerja, Frigilliana, Granada, białe miasteczka, region Alpujarra.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button