Romet Motors: Powraca Keeway Polska

Jeszcze w tym sezonie do oferty produktów firmy Romet dołączy kolekcja motocykli i skuterów Keeway. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów skuterowych w Polsce tym sposobem po niemal roku wróci do rodzimych salonów sprzedaży

Według przesłanego oświadczenia Keeway ma za zadanie stać się realną alternatywą dla rynku wtórnego skuterów i motocykli, zwłaszcza tych o pojemności maksymalnej silnika do 125 cm3.  Ten rok będzie upływać pod znakiem  pięciu najlepiej sprzedających się modeli w Europie, dostępny będzie:

Keeway Fact Evo - sportowy skuter 2T o pojemności 50ccm. Następnie Keeway Silver Blade Maxi czyli skuter o pojemności 125 ccm, który doskonale wpisuje się w nowe przepisy dotyczące poruszania się motocyklami 125 ccm na prawo jazdy kat. B.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

W ofercie znajdziemy też dwa motocykle z manualną skrzynia biegów o pojemności 125ccm, czyli nowy Keeway RKS Naked Bike o niepowtarzalnej stylistyce oraz Superlight jako doskonały start do motocyklowej pasji w stylu custom. Ostatnią propozycją jest skuter CytyBlade 125ccm. To motocykl klasy średniej na 14 calowych kołach i nowoczesnej futurystycznej sylwetce. Najnowsza kolekcja motocykli  marki Keeway  jest już dostępna w nowo otwartych punktach sprzedaży sieci Romet - zapewnia przedstawiciel firmy.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button