Aktualnie czytasz:
Prawdziwa motocyklowa pasja nigdy nie umiera!
6

I co, Bzyczku? Jak tam ci dzisiaj? Chyba ktoś ci oberwał jedną naklejkę gdy tak samotnie stałeś pod blokiem, jak na codzień zresztą? Mam drugą to przykleję. I wytrzemy cię z kurzu, wypłakujemy i będziesz jak nowy. Może nie dziś, ale w sobotę.

Dobrze nam się wczoraj jeździło. Śmigałeś jakbyś jeździł codziennie, a nie miał tygodniowe przerwy. 15 km na Górczewską i z powrotem to w tej chwili sukces! Tydzień temu 8 km do sklepu i nawet tankowanie się zdarzyło! Jutro się wybierzemy do Arkadii, a potem pewnie znowu z tydzień przerwy. Niestety, mam teraz mało czasu. Poświęcam go mojej rodzince, która jest dla mnie najważniejsza i nowej pracy. Kiedyś to nadrobimy. Może nawet w tym sezonie. Teraz do pracy muszę brać samochód. Nie pomieściłbyś tych wszystkich listów i paczek. Zwłaszcza w poniedziałki.

Za tydzień jedziemy do Mławy i pod Ciechanów. Wiem, że te 260 km zrobisz bez najmniejszego wysiłku. A i ja się cieszę jak dziecko na samą myśl o wyprawie. Będzie i droga przez las. Nie damy się złapać na ekspresówce, prawda?

Przez pierwszy miesiąc po zimowaniu 1300 km. A teraz średnia w miesiącu 20 – 30 km. No, może czasem jakaś trasa… Marnie, ale cieszę się, że mam ten skuter – swoją męską zabawkę. Ubezpieczenie nie kosztuje mnie dużo (mniej niż konto w banku), a ile daje radości! A zawsze gdy jest potrzeba i możliwość po prostu wsiadam i jadę. Doceniam teraz te chwile jeżdżenia. Zwłaszcza gdy patrzę na ciebie Bzyczku przez okno i wiem, że co jakiś czas znajdzie się moment na jazdę. Zawsze też mogę po prostu zejść na dół, rozebrać, pogrzebać, posiedzieć. Nie za długo, ale na chwilę…

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Do następnego, Bzyczku! Nie pozwólmy żeby ta pasja umarła!

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe madi
  7 maja 2011 at 01:50

  Kisiu, piękny tekst…

 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  8 maja 2011 at 20:33

  Dzięki, Madi. Napisałem jak jest. Trzeba na coś chorować żeby na coś umrzeć, prawda?;-)

 • Zdjęcie profilowe Padalec
  8 grudnia 2012 at 09:15

  Odkopałem stary tekst dopiero teraz ale powiem jedno – Kisiu trafiłeś w samo sedno !!! No bez wazeliny ale ja bym lepiej tego nie napisał 🙂

 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  8 grudnia 2012 at 10:47

  Dziękuję, nasz drogi Padalcze.

 • Zdjęcie profilowe
  pusty98
  30 stycznia 2013 at 17:28

  nie ma to jak własne 2 kółka: czy chińskie, tajwańskie, czy włoskie
  nie ważne czy 50 ccm, 125, czy nawet 600, liczy się pasja

 • Zdjęcie profilowe statorable
  30 stycznia 2013 at 19:19

  Nadal jestem pod wrażeniem filmu \”BANDA DZIKICH WIEPRZY\”.
  A zwłaszcza jedna fraza mi utkwiła w pamięci. Co prawda tam było o motocyklach, ale można to transferować na każde dwa kółka:
  Było to coś w stylu: wyrzućcie zegarki i w drogę!