Ponad 20 000 produktów w Sklepie Jednoślad.pl 

Motocyklisto, czy sprawdzałeś już Sklep Jednoślad.pl? Ponad 20 000 części i akcesoriów, wysyłka w 24 godziny, bezpieczne zakupy z PayU i świetne ceny! 

W naszym autorskim sklepie do znalezienia jest ponad 20 000 produktów dostępnych od ręki. Kufry, szyby, chemia motocyklowa, odzież, części zamienne – u nas znajdziecie dosłownie wszystko. Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w 24 godziny od zamówienia, a płatności realizujemy z PayU. Przy zamówieniu powyżej 290 zł wysyłka jest gratis.

Nawet przy mniejszych zamówieniach oferujemy niedrogie opcje przesyłki, czyli trzy możliwości dostawy zamówionego towaru:

  • Wysyłka do Paczkomatu InPost: Koszt wysyłki: 12,50 PLN brutto.
  • Przesyłka Kurierska GLS: Koszt wysyłki: 15,00 PLN brutto.
  • Przesyłka Kurierska GLS Pobraniowa: Koszt wysyłki: 20,00 PLN brutto.

Możliwe sposoby płatności za zakupiony towar w Sklepie Jednoślad.pl:

  • Płatność elektroniczna PayU
  • Płatność u kuriera (pobranie)

Najważniejsze dla nas, obok szerokiej oferty produktów, jest prostota. Minimum komplikacji w kwestii wypełniania formularzy, proste zakładanie konta. Nie mogliście odebrać paczki z Paczkomatu i chcecie przekierować wysyłkę? Może zmieniliście zdanie i chcecie ją anulować? Żaden problem, wystarczy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta. Obok części motocyklowych w sklepie także… rowery i akcesoria rowerowe!

Niedrogo, szybko i bezproblemowo to wartości, które nam przyświecają. Zerknij na SKLEP.JEDNOŚLAD.PL i sprawdź, na pewno znajdziesz coś dla siebie! 

[trending]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button