Mototrendy 2019: Co nowego pojawi się wkrótce w sklepach?

Jakie ciekawe produkty trafią na sklepowe półki w 2019 roku? Zaglądamy w przyszłość! Podczas imprezy Mototrendy 2019 sprawdziliśmy w co nowego będą mogli wyposażyć się motocykliści. 

Mototrendy 2019, to targi branżowe zapowiadające najnowsze kolekcje odzieży i akcesoriów, a także prezentujące ofertę części zamiennych i eksploatacyjnych, dostępnych w dystrybucji hurtowej Rynku Motocyklowego Inter Cars SA. Impreza dedykowana jest tylko motocyklowym klientom hurtowym Inter Cars SA, ma charakter zamknięty, a klienci otrzymali indywidualne zaproszenia. Podczas imprezy trwającej od 19 do 30 listopada 2018 w podwarszawskich Jawczycach, prezentowana jest kompleksowa oferta części eksploatacyjnych, zamiennych, olejów i smarów.

W porównaniu do poprzednich lat impreza zmieniła swój charakter i teraz są to targi z prawdziwego zdarzenia. Na blisko 1000 m kw. ekspozycji, każda marka lub strefa tematyczna została wyposażona w jasne oznakowanie, a na poszczególnych stoiskach – produkty prezentowane są w przejrzysty sposób. Każdego dnia, klienci spotykają się ze swoimi opiekunami handlowymi, biorą udział w prezentacjach i szkoleniach.

Do długiej listy marek dołączyły: Arrowhead (rozruszniki i regulatory napięcia), Cylinder Works (cylindry i zestawy cylindra), Fuel Star (kraniki paliwa), Hot Rods (wały korbowe), Pivot Works (łożyska i zestawy naprawcze), a także manetki Ariete i czeskie RD Moto, specjalizujące się w produkcji crash padów i gmoli.

Obecnie w gamie motocyklowych dostawców Inter Cars dostępne są produkty ponad 70 dostawców z całego świata. Do kategorii akcesoriów dołączył również Touratech. Poza tym, Inter Cars oferuje: 

Mototrendy 2019. Części zamienne i eksploatacyjne:

Ohlins, K&N, Domino, TRW, Brembo, Ferodo, Goodridge, Youasa, Exide, Varta, 4Ride, NGK, Denso, Athena, Prox, DIDI, Wossner, Versah, JT, Sunstar, Hiflofiltro, Champion, Knecht, ZAP, Vicma, Dayco, TourMax, RMS, Winderosa, Inparts.

Mototrendy 2019. Opony i dętki: 

Pirelli, Dunlop, Bridgestone, Metzeler, Maxxis, Michelin, Continental, Mitas, Sava, Duro, BKT, T-Gum, CST.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Mototrendy 2019. Oleje I środki smarne oraz chemia warsztatowa: 

Castrol, Motul, Elf, Shell, Liqui Moly, Mobil1, Lotos, Valvoline, Autoland, Silkolene, Comma, Orlen Platinium .

Mototrendy 2019. Odzież:

Adrenaline, Ispido Motorcycles, Fly Racing (kolekcja motocross oraz rowerowa MTB/Enduro/Downhill), Alpinestars (kolekcja motocross oraz rowerowa MTB/Enduro/Downhill), Ixon, Oxford Wear, Alpinestars oraz nowość w ofercie – Spyke.

Mototrendy 2019. Kaski:

Shark, Nolan, X-Lite, Grex, SMK, Ispido Motorcycles oraz uniwersalne systemy Bluetooth Interphone. 

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button