125 ccm
Aktualnie czytasz:
Motocykle dwusuwowe 2019. Czy 2T umarło? (Husqvarna Enduro 2020)
1

Ostatnio Leszek testował dwusuwowy skuter Peugeot Speedfight 50, mówiąc wtedy, że to ostatni dwusuw na rynku. To nie prawda! Fakt, na rynku nie ma zbyt dużo dwusuwowych jednośladów, ale kilka ciekawych zostało. Jak testowana przez nas Husqvarna TE150i. 

Ok, Speedfight to pojazd dużo bardziej użytkowy niż testowana przez nas dzisiaj Husqvarna. TE150i to motocykl stricte wyczynowy, wykorzystywany w sporcie i ostrej rekreacji. Nadal jednak to jednoślad, który możecie kupić, zarejestrować i ubezpieczyć. I nadal to dwusuw – w tym roku wyposażony w nowy układ wtryskowy. Zresztą, nie tylko 150-ka to wtryskowy dwusuw w ofercie Husky: jest też TE250i oraz mocarne TE300i. 

Na pytanie czym różni się Husqvarna od KTM-a odpowiedź jest prosta. Husqvarna posiada kompozytową ramę pomocniczą, amortyzator WP XACT z tyłu mocowany systemem dźwigniowym oraz w pełni regulowany widelec WP Xplor 48 z prostą regulacją napięcia wstępnego sprężyny. Zmian oczywiście jest masa: od ram zaczynając po silnik kończąc.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Jak Husqvarny 2020 sprawdzają się w praktyce? Zobaczcie nasz film!

Husqvarna Enduro 2020 – galeria zdjęć:

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
44%
Interesujące
44%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
11%