Aktualnie czytasz:
Jedyny skuter 2T 50 ccm na rynku. Peugeot Speedfight 50 2019
0

Dwusuwowa 50-ka na rynku w 2019 roku? To możliwe! Francuzi nie poddają się i stworzyli nowoczesną, mocną jednostkę napędową, która jest w stanie spełniać normy emisji spalin Euro 4. 

Cześć, tutaj Leszek. Witajcie na parkingu Jednoślad.pl. Dzisiaj postanowiłem wyprowadzić na spacer Peugeot Speedfight czwartej generacji, chociaż to raczej Speedfight mnie wyciąga na spacer. Jest to sprzęt bardzo prowokujący do dynamicznego jeżdżenia po mieście, sportowy i jadowity, co bardzo zresztą mi się podoba. No OK, ale po co w ogóle rozmawiać o Speedfight, zwłaszcza tym po liftingu, który pojawił się w Jednoślad.pl nie raz?

To jest wyjątkowa wersja i pewnie będziecie zaskoczeni, że to tegoroczny dwusuwów o pojemności 50 ccm, który spełnia normy emisji spalin Euro 4. Dziś na rynku w Polsce i w Europie nie da się kupić niczego, co posiada silnik dwusuwowy. Większość producentów wycofała się z tego pomysłu. Normy są mocno wyśrubowane i z założenia miały spowodować śmierć 2T. Francuzi się uparli i długo pracowali nad jednostką napędową, którą da się homologować.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Wynik jest niesamowity! 6 KM mechanicznych w 50 ccm! To chyba najmocniejsza 50-ka na rynku w ogóle, przy czym spaliny pachną tak samo jak w każdym innym dwusuwie – tak jak lubimy. Kilkanaście lat temu Speedfight był marzeniem wielu nastolatków. Taki odblokowany Speedfight 2 rozpędzał się kiedyś przecież do nawet 90 km/h. W przeszłości Speedfight dla nastolatków był jak sportowy samochód. Co się zmieniło w nim przez lata?

Sprzęt na pewno podąża za duchem czasu, nie tylko za sprawą nowoczesnego sposobu zasilania. Trzyma się także sportowego trendu, czyli tego z czym Speedfight zawsze był kojarzony.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%