Harley-Davidson i Rizoma prezentują nowa kolekcję akcesoriów

Motocykliści to ogromni gadżeciarze. Czy chcecie się przyznać, czy nie, każdy z nas uwielbia choć trochę poprawić wygląd swojej maszyny, lub dołożyć poprawiające funkcjonalność dodatki. W końcu kochamy nie tylko jeździć na motocyklach, ale także cieszyć nimi oczy. 

Było kwestią czasu, by znana z produkcji dopracowanej w najmniejszych detalach motocyklowej biżuterii włoska Rizoma zaproponuje serię dodatków dla marki motocykli, która jak żadna inna kojarzy się z dekorowaniem i indywidualizowaniem motocykla. Mowa oczywiście o marce Harley-Davidson, która, choć sama posiada ogromną ofertę akcesoriów, to nigdy nie jest ich za dużo by trafić we wszystkie, nawet najbardziej wysublimowane gusta.  

Te jedyne w sowim rodzaju, zaprojektowane przez Włochów dodatki trafiły do oficjalnej oferty HD. Eleganckie akcesoria wykonane z aluminium są pierwszą kolekcją firmy Rizoma zaprojektowaną specjalnie dla motocykli H-D. Oferowane w ramach tej kolekcji części i akcesoria pasują do szerokiej gamy motocykli Harley-Davidson i obejmują również komponenty zaprojektowane specjalnie do personalizacji pierwszego elektrycznego motocykla H-D, modelu LiveWire.

Wspólną kolekcję Harley-Davidson i Rizoma wyróżnia precyzja wykonania i niepowtarzalny styl. Wykonane techniką laserową logo H-D i Rizoma na stonowanej czerni z czarnym wykończeniem to przykład minimalistycznego brandingu, w którym wyróżnia się maszynowa faktura i estetyka podkreślająca jakość wykonania. Ta elegancka kolekcja aluminiowych akcesoriów jest pierwszą tego typu ofertą zaprojektowaną specjalnie dla motocykli H-D.

 

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button