Aktualnie czytasz:
Harley-Davidson i Rizoma prezentują nowa kolekcję akcesoriów
0

Motocykliści to ogromni gadżeciarze. Czy chcecie się przyznać, czy nie, każdy z nas uwielbia choć trochę poprawić wygląd swojej maszyny, lub dołożyć poprawiające funkcjonalność dodatki. W końcu kochamy nie tylko jeździć na motocyklach, ale także cieszyć nimi oczy. 

Było kwestią czasu, by znana z produkcji dopracowanej w najmniejszych detalach motocyklowej biżuterii włoska Rizoma zaproponuje serię dodatków dla marki motocykli, która jak żadna inna kojarzy się z dekorowaniem i indywidualizowaniem motocykla. Mowa oczywiście o marce Harley-Davidson, która, choć sama posiada ogromną ofertę akcesoriów, to nigdy nie jest ich za dużo by trafić we wszystkie, nawet najbardziej wysublimowane gusta.  

Te jedyne w sowim rodzaju, zaprojektowane przez Włochów dodatki trafiły do oficjalnej oferty HD. Eleganckie akcesoria wykonane z aluminium są pierwszą kolekcją firmy Rizoma zaprojektowaną specjalnie dla motocykli H-D. Oferowane w ramach tej kolekcji części i akcesoria pasują do szerokiej gamy motocykli Harley-Davidson i obejmują również komponenty zaprojektowane specjalnie do personalizacji pierwszego elektrycznego motocykla H-D, modelu LiveWire.

Wspólną kolekcję Harley-Davidson i Rizoma wyróżnia precyzja wykonania i niepowtarzalny styl. Wykonane techniką laserową logo H-D i Rizoma na stonowanej czerni z czarnym wykończeniem to przykład minimalistycznego brandingu, w którym wyróżnia się maszynowa faktura i estetyka podkreślająca jakość wykonania. Ta elegancka kolekcja aluminiowych akcesoriów jest pierwszą tego typu ofertą zaprojektowaną specjalnie dla motocykli H-D.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%