Aktualnie czytasz:
Wypadek motocyklowy: Ostatnia taka zmiana pasa
 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

T-shirt - minus dwadzieścia do bezpieczeństwa. Niestety przed szlifem po asfalcie nie chroni. Na szczęście wygląda na to, że nie stało się nic poważniejszego, ale kierujący skuterem będzie do końca życia pamiętać,  żeby patrzeć w lusterko trzy razy, zanim zmieni pas.  Nie zawsze też jak się okazuje prawy jest najwolniejszym pasem.  Kto zawinił w tym przypadku? Kto nie byłby winien, warto po raz kolejny przypomnieć sobie, że to kierowca samochodu ma większe szanse na przeżycie podczas zderzenia niż kierujący skuterem.  Nas nic nie chroni prócz kasku, zdrowego rozsądku i oczu dookoła głowy.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
11 Komentarze
1 2
  • Zdjęcie profilowe dostawcy
    21 listopada 2012 at 09:01

    Trochę dziwne zdarzenie, skuterzysta spogląda czy nic nie jedzie na pasie i dalej wjeżdża na niego. Jeśli już wjechał to mógł uciec, bo jeśli był to Xciting to miał czym przecież.