MOTOCYKLE ZONTES JUŻ W SIECI DEALERSKIEJ

Niepowtarzalna seria motocykli ZONTES 310 jest już dostępna w salonach sprzedaży na terenie całego kraju.zedaży na terenie całego kraju.

Motocykle ZONTES serii 310 trafiły właśnie do sieci dealerskiej. Cztery oferowane na polskim rynku modele pochodzą z najnowszej generacji, oferując tym samym wszystkie udoskonalenia oraz najbogatsze wyposażenie. Wśród wersji znajdują się: 310R, czyli sportowy naked o bardzo dynamicznym i nowoczesnym nadwoziu; 310X – będący sportowo-turystyczną wariacją uniwersalny motocykl z pełnymi owiewkami; 310V, czyli niecodzienny roadster, który wyróżnia się oryginalną linią i niespotykanymi rozwiązaniami oraz 310T, reprezentujący motocykle klasy adventure-tourer.

Każdy z tych jednośladów wyróżnia się wysoką jakością wykonania, nowatorskimi rozwiązaniami oraz niespotykanie bogatym wyposażeniem standardowym, jak kolorowy wyświetlacz TFT, elektrycznie otwierany wlew paliwa, siodło, czy regulowana szyba, a także dwa tryby jazdy, sprzęgło antyhoppingowe i łączność bluetooth w standardzie. Lista punktów dealerskich motocykli ZONTES dostępna jest na stronie www.zontespolska.pl

Po najświeższe informacje zapraszamy także do naszych mediów społecznościowych. O marce ZONTES Motocykle sygnowane marką ZONTES, to najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez fabrykę Guangdong Tayo Motorcycle Technology.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Firma została założona w 2003 roku z kapitałem przekraczającym 400 MLN USD. Fabryka zajmuje powierzchnie 400 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 1600 pracowników. W samym dziale rozwoju produktu, zatrudnionych jest blisko 500 pracowników, w głównej mierze inżynierów i projektantów. ZONTES to jedna z głównych marek producenta, który zajmuje się produkcją średniej wielkości motocykli.

[trending]

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button