Aktualnie czytasz:
Motocykle BMW, piwo i Marcelina Zawadzka: Warsaw Heritage Festival
0

W ubiegły weekend w Warszawie, dokładnie w Hali Koszyki, odbyła się pierwsza edycja imprezy Wersaw Heritage Festival. Obok świetnego jedzenia można było sprawdzić motocykle z rodziny R nineT, akcesoria BMW i spotkać się z maniakami klasycznego stylu. 

Ale Warsaw Heritage Festival to przecież wiele więcej i w cale nie trzeba było mieć brody. I to chyba było najfajniejsze – BMW pokazało, że motocyklizm ma przeróżne twarze i odmiany. Motocykle to nie tylko ścigacze, to nie tylko ciężkie GS-y. Zresztą, na imprezie była solidna reprezentacja motocyklistów pewnej bolońskiej marki. Przyjętych z otartymi rękami. I to jest fajne!

Fajne była też możliwość przetestowania motocykli z rodziny R nineT. Do tego duże stoisko akcesoriów BMW, wywiady prowadzone przez Marcelinę Zawadzką, pyszne jedzenie, kraftowe piwo i wieczorny koncert.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

To była pierwsza impreza tego typu, ale nie ostatnia. Udała się zaskakująco dobrze. Klimat, uśmiechnięte twarze i możliwość pogadania o motocyklach przy dobrym piwie. Czego chcieć więcej? Za rok na pewno też tam będziemy!

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%