BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Motocykle BMW, piwo i Marcelina Zawadzka: Warsaw Heritage Festival
0

W ubiegły weekend w Warszawie, dokładnie w Hali Koszyki, odbyła się pierwsza edycja imprezy Wersaw Heritage Festival. Obok świetnego jedzenia można było sprawdzić motocykle z rodziny R nineT, akcesoria BMW i spotkać się z maniakami klasycznego stylu. 

Ale Warsaw Heritage Festival to przecież wiele więcej i w cale nie trzeba było mieć brody. I to chyba było najfajniejsze – BMW pokazało, że motocyklizm ma przeróżne twarze i odmiany. Motocykle to nie tylko ścigacze, to nie tylko ciężkie GS-y. Zresztą, na imprezie była solidna reprezentacja motocyklistów pewnej bolońskiej marki. Przyjętych z otartymi rękami. I to jest fajne!

Fajne była też możliwość przetestowania motocykli z rodziny R nineT. Do tego duże stoisko akcesoriów BMW, wywiady prowadzone przez Marcelinę Zawadzką, pyszne jedzenie, kraftowe piwo i wieczorny koncert.

To była pierwsza impreza tego typu, ale nie ostatnia. Udała się zaskakująco dobrze. Klimat, uśmiechnięte twarze i możliwość pogadania o motocyklach przy dobrym piwie. Czego chcieć więcej? Za rok na pewno też tam będziemy!

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%