Aktualnie czytasz:
Triumph Motorcycles Festival 2019. Zapisz się jeszcze dziś!
0

Jeszcze w tym tygodniu pojawi się okazja przetestowania najciekawszych motocykli marki Triumph. W Warszawie od 18 do 21 września trwa Triumph Motorcycle Festival. 

Moc atrakcji podczas Triumph Motorcycle Festival 2019. Impreza startuje od 18 września w Warszawie. W jej ramach można przetestować motocykle Triumph lub wybrać się na dedykowaną Motowycieczkę, kupić motocykle w promocyjnych cenach, zerknąć na odzież i akcesoria oraz - oczywiście - miło spędzić czas w moto-klimacie! 

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19/20.09.2019 - Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 - Triumph Motorcycle Festival:
    • 1-godzinne jazdy testowe motocyklami demonstracyjnymi
    • grill
    • 20% rabatu na odzież (dotyczy nowej kolekcji, rabaty odzieży wyprzedażowej nie łączą się) i akcesoria

Tylko w sobotę uczestnicy mogą negocjować ceny na motocykle demo i podpisać umowę na wynegocjowaną kwotę, którą zaproponują sprzedawcy. Oferty można składać tylko osobiście na miejscu w salonie!

Zapisać można się TUTAJ.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%