125 ccm
Aktualnie czytasz:
„Nie stój w korkach!” – akcja marki ROMET. Motocykle 125 na prawo jazdy kategorii B
2

Masz prawo jazdy na auto? Możesz dołączyć do motocyklowej rodziny i oszczędzać czas nie stojąc w miejskich korkach!
Romet wspiera sprawną komunikację w miastach i odpala akcję specjalną promującą łatwy, szybki i przyjemny sposób na poruszanie się po mieście jakim jest jazda na motocyklu SCMB 125 z najnowszej kolekcji pojazdów Romet 125.

Według raportu firmy Deloitte kierowcy spędzają w korkach nawet do 8 godzin miesięcznie. Patrząc jednak na ruch panujący w dużych polskich miastach oraz częste problemy z brakami w drogowej infrastrukturze, ten wynik wydaje się nawet sporo zaniżony. Codzienne dojazdy do pracy, szkoły, na zakupy, czy załatwianie dziesiątek spraw w punktach rozsianych po całym mieście. To wszystko nieuchronnie wiąże się ze straconym czasem za kierownicą samochodu, lub w komunikacji publicznej. Poruszanie się po mieście nie musi być jednak wcale udręką. A Ty, przy okazji możesz odkryć nową pasję!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Pomoże Ci w tym nowy Romet SCMB 125 – stylowy, wyznaczający estetyczne kanony w klasie 125 motocykl, który nie tylko wygląda rasowo i oryginalnie, ale jest także bezpieczny, prosty w obsłudze i wystarczająco zwinny, by zaoferować dynamiczną i pełną wigoru jazdę w gęstym ruchu miejskich arterii  i ciasnych uliczek, a do jego prowadzenia wystarczy posiadanie prawa jazdy kategorii B.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Z motocyklem Romet SCMB 125 odpada Ci także stracony czas na zmorę kierowców, czyli znalezienie miejsca parkingowego dla samochodu. Kolejnym z atutów, który trudno przecenić jest znikomy apetyt na paliwo. Oszczędny i zarazem elastyczny, zasilany elektronicznym wtryskiem paliwa silnik pozwoli na zaoszczędzenie kolejnych pieniędzy, podczas wizyt na stacjach benzynowych. Co więcej, korzystając z programu ratalnego, wystarczy 299 zł miesięcznie, by wkroczyć w świat jednośladów i poprawić komfort życia, a także zasmakować słynnej motocyklowej wolności.

Nie trać czasu w korkach! Z Rometem SCMB 125 miasto będzie należeć do Ciebie!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.niestojwkorkach.pl 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
17%
Interesujące
75%
heh...
0%
Że co?
8%
Grrrr!
0%
Smutne
0%