“Nie stój w korkach!” – akcja marki ROMET. Motocykle 125 na prawo jazdy kategorii B

Masz prawo jazdy na auto? Możesz dołączyć do motocyklowej rodziny i oszczędzać czas nie stojąc w miejskich korkach!
Romet wspiera sprawną komunikację w miastach i odpala akcję specjalną promującą łatwy, szybki i przyjemny sposób na poruszanie się po mieście jakim jest jazda na motocyklu SCMB 125 z najnowszej kolekcji pojazdów Romet 125.

Według raportu firmy Deloitte kierowcy spędzają w korkach nawet do 8 godzin miesięcznie. Patrząc jednak na ruch panujący w dużych polskich miastach oraz częste problemy z brakami w drogowej infrastrukturze, ten wynik wydaje się nawet sporo zaniżony. Codzienne dojazdy do pracy, szkoły, na zakupy, czy załatwianie dziesiątek spraw w punktach rozsianych po całym mieście. To wszystko nieuchronnie wiąże się ze straconym czasem za kierownicą samochodu, lub w komunikacji publicznej. Poruszanie się po mieście nie musi być jednak wcale udręką. A Ty, przy okazji możesz odkryć nową pasję!

Pomoże Ci w tym nowy Romet SCMB 125 – stylowy, wyznaczający estetyczne kanony w klasie 125 motocykl, który nie tylko wygląda rasowo i oryginalnie, ale jest także bezpieczny, prosty w obsłudze i wystarczająco zwinny, by zaoferować dynamiczną i pełną wigoru jazdę w gęstym ruchu miejskich arterii  i ciasnych uliczek, a do jego prowadzenia wystarczy posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Z motocyklem Romet SCMB 125 odpada Ci także stracony czas na zmorę kierowców, czyli znalezienie miejsca parkingowego dla samochodu. Kolejnym z atutów, który trudno przecenić jest znikomy apetyt na paliwo. Oszczędny i zarazem elastyczny, zasilany elektronicznym wtryskiem paliwa silnik pozwoli na zaoszczędzenie kolejnych pieniędzy, podczas wizyt na stacjach benzynowych. Co więcej, korzystając z programu ratalnego, wystarczy 299 zł miesięcznie, by wkroczyć w świat jednośladów i poprawić komfort życia, a także zasmakować słynnej motocyklowej wolności.

Nie trać czasu w korkach! Z Rometem SCMB 125 miasto będzie należeć do Ciebie!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.niestojwkorkach.pl 

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button