125 ccm
Aktualnie czytasz:
#mójjunak: Wygraj motocykl Junak RS 125
1

Junak uruchamia nowy konkurs – #mójjunak. Wystarczy nakręcić własny, unikatowy i inspirujący spot wideo z Junakiem w roli głównej. Autor najlepszego dzieła otrzyma nowy motocykl – Junak RS 125. Akcja potrwa do końca czerwca.

Zasady zabawy są niezwykle proste. Film powinien w jak najlepszy sposób oddawać emocje jakie towarzyszą Wam podczas jazdy na Junaku. Bez względu czy to motorower, skuter lub motocykl. Nie ma też znaczenia czy nakręcicie sprzęt swój czy sąsiada.

Najważniejszy jest pomysł, inspiracja i chęć do podzielenia się swoim dziełem! Wystarczy, że gotowe wideo opublikujesz na Facebooku oznaczając go specjalnym, konkursowym hasztagiem #mójjunak

Po zakończeniu zabawy specjalna komisja konkursowa Junaka wybierze najlepszy film, który nagrodzi fabrycznie nowym motocyklem Junak RS 125.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Junak RS 125

RS 125 to jeden z flagowych jednośladów marki. Już chwilę po swoim debiucie okazał się jednym z najchętniej wybieranych nowych jednośladów w Polsce. To zasługa nie tylko uniwersalnego charakteru tego motocykla czy sportowego, acz niewyzywającego designu – przyznaje Almot.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Junak RS 125 to przede wszystkim niezawodność i świetny stosunek ceny do jakości. Doceniany jest także za komfort prowadzenia i naturalną pozycję za kierownicą. RS został wyposażony w silnik o mocy niemal 10 KM, który gwarantuje zarówno niskie spalanie, jak i spontaniczną reakcję na ruchy manetki gazu.

Tym bardziej warto wziąć kamerę czy telefon w rękę i wziąć udział w zabawie #mójjunak. Macie czas do końca czerwca.

Więcej informacji oraz regulamin akcji.

Jaka jest Twoja reakcja?
33%
0%
17%
  • Pawel
    15 czerwca 2017 at 20:09

    Szkoda ze aby wygrac junaka …trzeba juz miec junaka. Ew sasiada/kolege z junakiem o co tez niekoniecznie tak łatwo.