Chcesz pojeździć Yamahą albo samochodem Abarth? MT Tour 2017 rusza za miesiąc

20 motocykli Yamaha, samochody marki Abarth i dwa dni testowe dostępne dla wszystkich. Już 8-9 lipa w Warszawie rusza MT Tour 2017.

MT Tour, najgłośniejsza i najlepiej wspominana impreza Yamahy z zeszłego roku powraca do Polski. Podczas edycji 2017 czeka nas jeszcze więcej emocji i atrakcji zorganizowanych przez Yamahę i partnera wydarzenia – koncern FCA Poland, właściciela marki Abarth. Szykujcie się na weekend 8-9 lipca!

MT Tour przyjedzie do Warszawy w dniach 8-9 lipca. Motocyklowe miasteczko wyrośnie na parkingu redakcji „Świata Motocykli” przy Czerskiej 8/10 w Warszawie. To właśnie tam będą się rozpoczynały jazdy testowe motocyklami ze słynnej mrocznej serii „Dark Side of Japan”. Do dyspozycji motocyklistów będzie aż 20 jednośladów z gamy MT – od potężnego MT-10 w wersjach specjalnych SP i Tourer Edition oraz standardowej, przez nową generację drapieżnego MT-09, niesamowicie wszechstronne MT-07, idealne na tory kartingowe lub dla mniej doświadczonych osób MT-03 oraz przeznaczone do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy MT-125. Każda osoba posiadająca motocyklowe prawo jazdy będzie mogła doświadczyć „Ciemnej Strony Japonii”, z której zrodziła się gama motocykli MT.

Jazdom testowym Yamahy będzie towarzyszyła ekspozycja mocnych, sportowych samochodów marki Abarth. Każdy chętny będzie mógł podjąć wyzwanie i zająć miejsce w fotelu, by poczuć emocje z prowadzenia Abartha 595, 595C lub 124 Spider po ulicach Warszawy.

MT Tour by Yamaha & Abarth to także idealne miejsce na spotkanie się z motocyklowymi przyjaciółmi – w strefie Food & Chill będzie można miło spędzić weekendowe popołudnia. Przybywać można całymi rodzinami – z myślą o najmłodszych dzieciach Santander Consumer bank przygotuje kącik zabaw.

A wieczorem… zapraszamy wszystkich do letniego Kina Motocyklowego na seans filmowy „Jazda na Krawędzi”. Dobra zabawa gwarantowana!

MT Tour 2017 by Yamaha & Abarth to:

  • 20 motocykli testowych z gamy MT
  • Samochody testowe Abarth
  • Miasteczko Yamaha MT & Abarth
  • Strefa Food & Chill
  • Kącik zabaw dla dzieci
  • Liczne atrakcje dodatkowe: testy kasków Shark, nawigacji Tom Tom, wydechów Akrapovič, ekspozycja sprzętu grającego Yamaha Music
  • Letnie Kino Motocyklowe, seans filmowy „Jazda na krawędzi”

Zarejestruj się już dziś na stronie www.mttour.yamaha-motor.pl!

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Nie rozumiem dlaczego przy okazji imprezy Mt nikt nie wspomni o “szogunie Mt01” . Mam wrażenie, że często celowo zapomina się o naczelnym wodzu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button