Aktualnie czytasz:
Kymco MyRoad 700: Wkrótce w Polsce
5

Do tej pory spotykany był wyłącznie w USA, Japonii, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech i na Tajwanie. Kymco MyRoad 700 jeszcze w pierwszym kwartale będzie dostępny również w Polsce. Według szacunków Skuterowo.com jego cena ma się wahać w okolicach 30 000 PLN!

44 konie mechaniczne to moc jaką nie dysponował swego czasu nawet poczciwy Fiat 126p. Na pokładzie prócz zasilanej w elektroniczny wtrysk jednostki znajdziemy też nieco kosmiczny desing, jasno wskazujący z czym mamy do czynienia. Do tego wszystkiego czujniki ciśnienia w ogumieniu, sterowane elektronicznie zawieszenie, bezkluczykowy system Keyless, ABS, opcjonalna kontrola trakcji, bagażnik mieszczący dwa kaski i według użytkowników z zachodniej Europy niesamowite właściwości jezdne.

Kymco tworząc kolejne maxi skutery odpowiada na zapotrzebowanie największego rynku – Europy. Na zachód od Polski sprzedaż małych jednośladów, o pojemności do 50 ccm to margines. Zobacz jak zareagowali Włosi na premierę MyRoad 700.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

W kwietniu również Skuterowo.com dosiądzie testowego Kymco MyRoad 700.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

[nggallery id=58]

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe dziadek
  13 grudnia 2011 at 21:16

  „Na zachód od Polski sprzedaż małych jednośladów, o pojemności do 50 ccm to margines.” U nas niestety odwrotnie, i nie tylko z powodu przepisów. Paradoksalnie kryzys trochę poprawia sprzedaż skuterów (paliwo, opłaty, mam wielu znajomych którzy przesiedli się z samochodów), ale nie wróżę wielkich sukcesów Kymco 700i. Wydaje mi się, że służy to jedynie budowaniu marki.

 • Zdjęcie profilowe Whistler
  14 grudnia 2011 at 23:06

  Kymco chyba przesadza z tymi dostojnymi kolorami w klasie maxi :/ Jak nie biały i silver, to czarny, biały i silver :>

 • Zdjęcie profilowe piotrek1234
  16 grudnia 2011 at 00:08

  Czemu taka nędzna moc z takiej dużej pojemności…
  Myślałem, że choć 70 kucyków będzie…

 • Zdjęcie profilowe madi
  16 grudnia 2011 at 00:13

  2 cylindry tylko…

 • Zdjęcie profilowe SingSing74
  23 lutego 2012 at 22:13

  Moc wystarczy pod warunkiem, że moment będzie szarpał skuterem od niskich obrotów. Co do palety kolorów to dziwię się, że taka skromna. Większy wybór kolorów pewnie w jakimś stopniu (niewielkim ale zawsze) zwiększyłby sprzedaż. Niestety cena 32k to sporo więcej od xciting`a 500, który do niedawna kosztował 19k. Czy jest tyle warty, pokaże rynek. Czekam na obiektywny test.