Kymco MyRoad 700: Wkrótce w Polsce - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Kymco MyRoad 700: Wkrótce w Polsce

Do tej pory spotykany był wyłącznie w USA, Japonii, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech i na Tajwanie. Kymco MyRoad 700 jeszcze w pierwszym kwartale będzie dostępny również w Polsce. Według szacunków Skuterowo.com jego cena ma się wahać w okolicach 30 000 PLN!

44 konie mechaniczne to moc jaką nie dysponował swego czasu nawet poczciwy Fiat 126p. Na pokładzie prócz zasilanej w elektroniczny wtrysk jednostki znajdziemy też nieco kosmiczny desing, jasno wskazujący z czym mamy do czynienia. Do tego wszystkiego czujniki ciśnienia w ogumieniu, sterowane elektronicznie zawieszenie, bezkluczykowy system Keyless, ABS, opcjonalna kontrola trakcji, bagażnik mieszczący dwa kaski i według użytkowników z zachodniej Europy niesamowite właściwości jezdne.

Kymco tworząc kolejne maxi skutery odpowiada na zapotrzebowanie największego rynku - Europy. Na zachód od Polski sprzedaż małych jednośladów, o pojemności do 50 ccm to margines. Zobacz jak zareagowali Włosi na premierę MyRoad 700.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

W kwietniu również Skuterowo.com dosiądzie testowego Kymco MyRoad 700.

[nggallery id=58]

Inne publikacje na ten temat:

5 opinii

  1. „Na zachód od Polski sprzedaż małych jednośladów, o pojemności do 50 ccm to margines.” U nas niestety odwrotnie, i nie tylko z powodu przepisów. Paradoksalnie kryzys trochę poprawia sprzedaż skuterów (paliwo, opłaty, mam wielu znajomych którzy przesiedli się z samochodów), ale nie wróżę wielkich sukcesów Kymco 700i. Wydaje mi się, że służy to jedynie budowaniu marki.

  2. Moc wystarczy pod warunkiem, że moment będzie szarpał skuterem od niskich obrotów. Co do palety kolorów to dziwię się, że taka skromna. Większy wybór kolorów pewnie w jakimś stopniu (niewielkim ale zawsze) zwiększyłby sprzedaż. Niestety cena 32k to sporo więcej od xciting`a 500, który do niedawna kosztował 19k. Czy jest tyle warty, pokaże rynek. Czekam na obiektywny test.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button