125 ccm
Aktualnie czytasz:
Kymco Downtown 125i ABS (na prawo jazdy B): Prezentacja Skuterowo.com
0

Kymco Downtown to nie jest nowość na rynku maxi skuterów. Produkowany jest już od wielu lat, a obecna jego edycja chyli się ku końcu. Za chwilę na rynek trafi zupełnie nowy, odświeżony Downtown 2015. Prezentowany dziś model to wersja 125 ccm i ta odmiana jest stosunkowo świeżą propozycją w Polsce.

Konstrukcyjnie niczym nie różni się od większego brata – Kymco Downtown 300i. Wnikliwi zauważą nieco mniejszy wydech zwiastujący, że mamy do czynienia z wersją 125 ccm. To nadal jest komfortowa i duża maszyna. Skuter w wersjach 300 i 125 ccm została wyprodukowana w setkach tysięcy egzemplarzy i można ja spotkać na całym świecie, zwłaszcza na zachodzie Europy. To za sprawą dość rozsądnej polityki cenowej tajwańskiego producenta. Skuter w porównaniu z japońskimi i europejskimi propozycjami jest tańszy od 30-50%. Nie wpływa to jednak negatywnie na legendarną bezawaryjność.

Oszczędności widać przyglądając się detalom. Kłuje w oczy jakość plastików okalających zegary czy niedopracowany system zamykania przedniego schowka. Poza tym jest sprzęt naprawdę godny polecenia, choć wizualnie już leciwy. Fajnym dodatkiem jest cyfrowy wyświetlacz, gniazdo 12 V czy ledowe obwódki podwójnych reflektorów (angel eye).

Kymco Downtown 125i ABS waży aż 176 kg przez co w połączeniu z silnikiem o mocy 15 KM próżno szukać sportowych osiągów. Jednak jeśli ktoś bardziej ceni sobie komfort niż napływ adrenaliny to jest to optymalny wybór.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Kymco Downtown 125i ABS kosztuje 14 900 zł. Cena bardzo rozsądna.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%