Aktualnie czytasz:
Koniec taniej benzyny na Neste
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Nie będzie już najtańszej na rynku benzyny. Sieć stacji benzynowych Neste znika. Te dobrze znane mieszkańcom dużych miast samoobsługowe stacje zostały przejęte przez koncern Shell, który nie tylko dzielnie walczy z konkurencją. Władze koncernu nie przepuszczą również żadnej okazji do zarobienia jak największych pieniędzy. Dlatego stacje Neste albo likwidują, albo przeprowadzają ich rebranding na Shell. A jak wszystkim wiadomo – koncern ten do najtańszych nie należy.

Według danych Gazety Wyborczej Shell za przejęcie 106 stacji Neste zapłacił 80 mln euro.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
16 Komentarze
1 2
 • Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  17 lipca 2013 at 12:10

  Dlaczego niby Neste to porażka? Pieniądze ci kiedyś wcięło, Paweł? Ja tankowałem na tych stacjach wszystkie swoje samochody i obecnie skuter i nie narzekam. Czasem tylko trochę wody w gaźniku było ale korzystałem też z innych stacji w międzyczasie.

  Ja stacje przymarketowe i 123 unikam jak ognia. To jest właśnie porażka. Wyższe spalanie, zasyfione paliwo. Nawet niech bedzie 30 groszy tańsze niż gdzie indziej to tam nie pojadę, bo już miałem kiedyś problemy z nimi. I nie tylko ja. Szef się kiedyś połaszczył na tańszą benzynę przy Tesco na Górczewskiej to po dwóch tankowaniach wydał 400 zł na czyszczenie układu paliwowego i wtrysków w Seacie.

 • Zdjęcie profilowe benekpe
  18 lipca 2013 at 05:23

  Nie wiem jak Wy, ale ja od wielu, wielu lat tankuję wyłącznie na BP.
  Ostatnio jak dostałem ON z Orlena (w rozliczeniu za pewne usługi…), to moja renówka tak muliła, że szkoda gadać. Mnie BP nigdy nie zawiodło, u mnie w pracy cała flota też tankuje na tej stacji. Czasami nie warto skusić się niższą ceną, bo konsekwencje mogą być bardzo kosztowne.

 • Zdjęcie profilowe OstRy
  18 lipca 2013 at 07:23

  Nooo cebra ma pragnienie maa 😛 Jak masz 2 takie karty to juz idzie 🙂 ale mazeniem bylo by miec ją bez limitu zatankowanego paliwa 🙂

 • Zdjęcie profilowe Im_Jurek
  18 lipca 2013 at 09:29

  na część stacji przymarketowych nie ma co narzekać , ale trzeba wybierać markety godne zaufania – nie tesco czy 123 ………. makro jest zaliczane do grupy C&C czyli nie hurtownia i nie market – coś pomiędzy , a co do ich paliwa to nie ma co narzekać – średnie spalanie w sharanie 2005 1.9 tdi utrzymuje sie na poziomie 6,8 l / 100 km przy ostrej jeździe , więc wynik jest niczego sobie. Do 7 diesli lejemy paliwo z tej stacji i żaden nie miał problemów z wtryskami , czy pompą , czy ogólnie całym układem paliwowym . co do benzyny nie testowałem, ale nikt się nie skarzył …..

 • Zdjęcie profilowe benekpe
  18 lipca 2013 at 11:03

  OstRy – zaglądasz czasami na Chudów w czwarki? Może byśmy się kiedyś tam spotkali i potem karnęli po Śląsku? Trochę przewietrzyć maszyny na DTŚ-ce albo A4?

 • Zdjęcie profilowe OstRy
  18 lipca 2013 at 11:36

  Benek jasne trzeba przegonic troszke motorki 🙂 Ino narazie mom krizis z paliwem i wiecej niz rezerwa moto nie widzi ;/