125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak pokazał prototypy nowych motocykli 125 ccm na Intermot
0

Podczas ubiegłotygodniowych targów Intermot w Kolonii pojawili się również polscy wystawcy – Romet oraz Junak. Interesującym faktem jest obecność prototypów motocykli 125 ccm na stanowisku Junak.

Producent póki co nie zdradza szczegółów nowej kolekcji – cen oraz danych technicznych, każąc czekać nam do grudnia 2014 roku, kiedy to oficjalnie jednoślady zostaną zaprezentowane publiczności.

Intensywnie pracujemy nad nowościami na sezon 2015. Do naszej kolekcji trafi kilka nowych propozycji motocykli i skuterów 125 ccm, pokażemy je do końca bieżącego roku.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Przyznaje Karol Kopytek z firmy Almot, właściciela marki Junak. Na pytanie czy zdradzi coś więcej, odpowiada:

Przed nami bardzo trudny i pracowity okres, a czasu niewiele. Przez najbliższe miesiące czeka nas wiele nieprzespanych nocy, ponieważ Almot podchodzi do marki Junak oraz Klientów naprawdę poważnie, mam na myśli to, że bardzo łatwo jest stracić wizerunek na który pracujemy od ponad 30 lat. Dlatego skupiamy się na jakości i zadowoleniu ludzi, którzy nasze pojazdy kupują. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych Klientów, który zasiada na sprzęcie Junaka w jakiś sposób spełnia swoje marzenia. Nie możemu mu ich obierać tylko dlatego, bo gdzieś poszlibyśmy na skróty i czegoś nie dopracowaliśmy, myślelibyśmy wyłącznie o ilości… Ilość sprzedanych pojazdów nie jest dla nas kluczowa, nie bijemy się za wszelką cenę o miejsca w rankingach. Dla nas co innego jest ważne. Jakość. Przez to może jesteśmy mniej elastyczni czasowo jeśli chodzi o nowości rynkowe, może też nie tak atrakcyjni cenowo, ale dzięki temu zyskujemy na pewności, że to co robimy, robimy z sercem i ogromną pasją. Jej wyrazem jest każdy z pojazdów sygnowany logotypem Junak jaki spotkamy na naszych drogach. Wtedy dopiero to ma sens…

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%