125 ccm
Aktualnie czytasz:
Junak M12 Vintage – jednym z najchętniej wybieranych motocykli 125 wśród Polaków (zdjęcia)
0

Za sprawą liberalizacji Ustawy o Kierujących Pojazdami, Polacy wybierając jednoślad decydują się w największej mierze na segment do 125 ccm. Motocykle tej pojemności można prowadzić posiadając jedynie prawo jazdy kat. B. Nowy trend przekłada się na widoczne zmiany na naszych drogach, na których częstym gościem jest aktualny lider spośród portfolio Junaka – model M12 Vintage.

Junak M12 Vintage: Zdjęcia

 

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Motocykle Junak w dużej mierze nawiązują do klasyki, co jest odpowiedzią na preferencje polskich motocyklistów. Kiedyś na naszych drogach królowały konstrukcje o sportowym charakterze. Dziś są to głównie jednoślady typu street, cafe racer czy chopper. Stąd Almot, właściciel marki Junak zdecydował się skoncentrować na tych segmentach pojazdów. Tym bardziej, że posiadacze prawa jazdy B bardzo często chcą się wyróżnić na drodze. Przy tym takie konstrukcje jak choćby Junak M11 Cafe, M14 czy M12 Vintage absolutnie nie zdradzają swojej pojemności. Wielu ciężko uwierzyć, że to „tylko” 125 ccm na które nie jest wymagane „motocyklowe” prawo jazdy – mówi Karol Kopytek z Junaka.

Z kolei Junak M12 Vintage 125 stanowi swego rodzaju kompromis. Jest to bardzo kompaktowy i lekki motocykl o masie 140 kg. Motocykl wyróżnia się też nisko osadzoną kanapą przez co jest bardzo łatwy w opanowaniu przez mniej doświadczonych. Z drugiej strony wygląda i brzmi dojrzale. Dodatkowo zapewnia przyjazną geometrię i pozycję za kierownicą, która nie męczy nawet podczas typowo turystycznych wypadów, co potwierdzą setki posiadaczy tej maszyny w Polsce – dodaje

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Junak M12 Vintage 125 to także liczne detale, które często decydują o ostatecznym wyborze motocykla na prawo jazdy B. Czarny matowy kolor, niska kierownica, szprychowe koła o sporej średnicy czy choćby niezawodny układ elektronicznego wtrysku paliwa. Jednym z ważnych czynników wpływających na powodzenie M12-stki na rynku jest stosunek ceny do jakości. Sugerowana cena detaliczna na poziomie 8799 zł jest atrakcyjną propozycją dla osób chcących spróbować jazdy na motocyklu, nie tylko w ruchu miejskim jako sposób na zakorkowane drogi, ale również na dalsze weekendowe wycieczki.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
30%
Interesujące
45%
heh...
5%
Że co?
10%
Grrrr!
0%
Smutne
10%